Darmowa wysyłka już przy zakupach powyżej 74,99 zł

plecaki szkolne

22 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Plecak szkolny i miejski – noś się wygodnie i modnie

Dla rodziców to tysiące pytań bez odpowiedzi, dla ucznia podekscytowanie i pozytywne emocje… Tak skrajne uczucia towarzyszą dorosłym i dzieciom podczas wyboru plecaka szkolnego. Ich przyczyną są różnice w preferencjach – rodzic szuka plecaka wygodnego, solidnego i lekkiego, z kolei dla dziecka jedynym kryterium jest jego wygląd. Decathlon postanowił rozwiązać ten konflikt i spełnić oczekiwania wszystkich zainteresowanych tematem. Zarówno Ty, jak i Twoje dziecko będziecie usatysfakcjonowani. A być może przy okazji znajdziesz też coś dla siebie, np. praktyczny plecak miejski?

Twardy orzech do zgryzienia

Pomimo zmian w szkołach, dzieci wciąż muszą nosić ze sobą wiele książek i zeszytów, co na pewno nie ułatwia wyboru plecaka. Dodatkowym ciężarem będą dla nich metalowe i plastikowe usztywnienia, a także ozdoby i aplikacje, które są przecież tak ważne dla malucha. Jak więc przekonać go, że plecaki szkolne mogą się równie atrakcyjnie prezentować bez tych zbędnych dodatków?

Plecak szkolny wraz ze swoją zawartością nie może ważyć więcej niż 10-15% wagi dziecka. Im jest cięższy, tym większe obciążenie stanowi dla malucha. Starsze dzieci są już bardziej świadome tego, jak duży jest to dla nich wysiłek i łatwiej godzą przy wyborze swoje preferencje z oczekiwaniami rodzica. Aby było tak również w przypadku pierwszo- i drugoklasistów, Decathlon postawił na wysoką jakość i lekkość w atrakcyjnej palecie kolorów i wzorów. Znajdzie się coś dla przyszłych żołnierzy, ale też dziewczynek gustujących w różach i błękitach. Plecaki szkolne mają dno wzmocnione pianką oraz usztywnienie na plecach. Ich szelki są regulowane i również wykonane z miękkiej pianki.

Plecak miejski dla mamy i taty

Pamiętasz, jak to Ty nosiłeś plecak z książkami i zeszytami? Nie musisz z niego rezygnować w życiu dorosłym, szczególnie jeżeli lubisz długie spacery po mieście. Plecak miejski od Decathlon jest doskonałą alternatywą dla toreb, które obciążają jedno ramię, i saszetek o niewielkiej pojemności. Może Ty i Twoje dziecko zrobicie wspólne zakupy? Sprawdź także plecaki turystyczne i worki na buty i odzież.