Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Akcesoria podróżne

64 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Akcesoria podróżne – podróżuj komfortowo

Podróż to zawsze przyjemne doświadczenia, a długo wyczekiwany urlop obfituje najczęściej we wspaniałe wspomnienia. Do każdej trzeba się jednak dobrze przygotować. Potrzebujesz ubrań, kosmetyków, butów, w których będziesz mógł stąpać po piasku lub które zapewnią Ci wygodę w trakcie górskich wędrówek, oraz oczywiście torby podróżnej i praktycznego plecaka. Są też liczne akcesoria podróżne, które mają pozytywny wpływ na Twoje bezpieczeństwo i komfort. Decathlon postanowił pokazać Ci inną stronę podróżowania.

Bezpieczna podróż

Jedni preferują błogi odpoczynek na plaży, inni aktywny wypoczynek w górach. Z którą grupą podróżników Ty się utożsamiasz? To cel podróży i sposób spędzania czasu wolnego warunkuje zawartość Twojego bagażu. W każdym jednak powinna znaleźć się apteczka pierwszej pomocy. Mamy nadzieję, że nie będzie Ci potrzebna, ale w razie konieczności będziesz mógł szybko zdezynfekować ranę, owinąć skręconą kostkę bandażem czy też zabezpieczyć skaleczenie plastrem. Akcesoria podróżnicze nie zawsze stanowią więc tylko dodatkowe wyposażenie, niektóre są niezbędne i bez nich nikt nie powinien wyruszyć w podróż.

Jeżeli przed Tobą lot samolotem, to zadbaj również o swój bagaż. Nie będziesz go mieć przy sobie, na kilka godzin stracisz go z zasięgu swojego wzroku. Wśród akcesoriów podróżniczych od Decathlonu znajdziesz kłódki na szyfr i kłódki z etykietą. Uniemożliwiają one otwarcie walizki i torby oraz są odpowiednio oznakowane Twoimi danymi.

Wygodnie w każdych warunkach

Akcesoria podróżnicze to również turystyczne saszetki i małe plecaki, niezbędne podczas aktywnych wypraw. W naszej definicji wygody nie mogło zabraknąć także nadmuchiwanych poduszek podróżnych i opasek na oczy do spania. Podróżując samolotem bez dodatkowego bagażu, pamiętaj o ograniczeniach dotyczących ilości przewożonych płynów w bagażu podręcznym. Żele pod prysznic, szampony, kremy i balsamy przelej do buteleczek kabinowych o pojemności 100 ml.

Z nami zawsze podróżuje się wygodnie, komfortowo i bezpiecznie!