Darmowa wysyłka już przy zakupach powyżej 74,99 zł

Mapy, Przewodniki

5 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Mapy i przewodniki – wycieczka w nieznane

Jesteś głodny przygód? Lubisz podróżować, odkrywać nowe miejsca, poznawać ciekawych ludzi i ich kulturę? Każde wakacje to dla Ciebie okazja do realizacji Twoich kolejnych podróżniczych planów? Kiedy odrywasz się od codzienności, nie możesz jednak zapominać o dobrej organizacji, nawet jeżeli jest to spontaniczny wypad na weekend. Każdy podróżnik potrzebuje mapy, wielu korzysta dodatkowo z przewodników. Kiedyś nie było wyboru, wszyscy mogli mieć tylko mapy papierowe. Dzisiaj, kiedy technologia wykonała ogromny krok naprzód, znacznie lepiej sprawdza się nawigacja. Niewielkie urządzenie, które doprowadzi nas do celu, wskaże drogę, podpowie, gdzie i kiedy skręcić, a także, jaki odcinek trasy musisz jeszcze pokonać.

Precyzyjna i aktualna mapa do nawigacji

Aby mapy do nawigacji nie zawiodły Cię na drodze, muszą spełnić kilka warunków. Przede wszystkim powinny wykorzystywać oficjalne dane kartograficzne IGN, szczególnie jeżeli będzie to mapa przeznaczona do aktywności outdoorowych. Musi obliczać trasę, a także umożliwiać wybór tej, która najlepiej odpowiada Twoim preferencjom.

Mapy wykorzystujemy nie tylko na drodze podczas jazdy samochodem. Są przydatne również na wyprawach trekkingowych i górskich. W Decathlonie dostępne są mapy turystyczne pozwalające na skorzystanie z nawigacji i dostosowanie trudności trasy do własnego doświadczenia i swoich możliwości. Mapy polecamy miłośnikom pieszych wędrówek, górskich wypraw, kolarstwa szosowego, przełajowego i górskiego.

Przewodniki – dzięki nim zobaczysz więcej

Spontaniczne zwiedzanie to nie zawsze dobry pomysł. Podróż w nieznane zawsze wzbudza w nas pragnienie, by zobaczyć jak najwięcej. Jeżeli przed Tobą kolejna przygoda, zdecyduj się na pomoc przewodnika. Dzięki niemu zaplanujesz swoją podróż, dowiesz się, co warto zobaczyć w danym miejscu i całej okolicy, jak spędzić czas wolny, gdzie zjeść i jak się zachowywać zgodnie z kulturą tamtejszej społeczności.

Decathlon nie pozwoli Ci zabłądzić! Wybierz mapę i przewodnik, podróżuj bezpiecznie i zawsze w dobrym kierunku. Sprawdź także kompasy i lornetki.