Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Uchwyty na telefon do roweru i liczniki rowerowe

28 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

UCHWYTY NA TELEFON I LICZNIKI ROWEROWE

Lubisz kontrolować swój czas jazdy i ilość pokonanych kilometrów. Chcesz być coraz lepszy, bić własne rekordy, mieć satysfakcję z coraz efektywniejszych treningów? Potrzebujesz zatem odpowiedniej aplikacji w telefonie lub licznika rowerowego. Pierwsza propozycja wymaga zakupu właściwego uchwytu rowerowego, druga niewielkiego i praktycznego gadżetu, który będzie odmierzał Twój czas i pokonane kilometry. Która opcja wydaje Ci się lepsza, ciekawsza, bardziej praktyczna?

Jak na rower, to tylko ze smartfonem

Obecnie w telefonie możesz mieć praktycznie wszystko. Znajdziesz w nim również ciekawe aplikacje wspierające formę. Dzięki nim z łatwością zaplanujesz swój codzienny trening i będziesz mógł kontrolować swoje postępy. Warto chociaż z tego powodu zabrać ze sobą swój telefon na rowerową wyprawę.

Uchwyt na telefon może mieć prostą konstrukcję, być łatwy w montażu, uniwersalny i przy tym nie wymaga od nas dużej inwestycji. Wyróżnia się lekkością, ale naszą uwagę powinno zwrócić mocowanie, które musi być solidne i stabilne. Niektóre uchwyty są przystosowane rozmiarami do konkretnych modeli telefonów, dlatego przy zakupie pamiętaj o porównaniu ich parametrów z parametrami swojego urządzenia.

Dla osób, którym niestraszne są deszcz i niskie temperatury, polecamy uchwyty z osłoną przeciwdeszczową. Będą mogli oni korzystać ze smartfona w każdych warunkach pogodowych.

Licznik rowerowy, czyli Twoja motywacja podczas treningu

Liczniki rowerowe stanowią alternatywę dla aplikacji w smartfonie. Mogą być to niewielkie urządzenia z podstawowymi funkcjami lub też komputerki rowerowe z cyfrową transmisją. To, co powinno się znaleźć w każdym z nich, to pomiar prędkości aktualnej, prędkości średniej i maksymalnej, dystans, zegar i czas jazdy. Zazwyczaj liczniki rowerowe posiadają od 5 do 8 funkcji, te bardziej zaawansowane mogą mieć ich jednak znacznie więcej.

Z Decathlonem możesz bić rekordy, trenować formę i mieć pod kontrolą każdy swój trening. Jesteś na to gotowy?