Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Akcesoria i gadżety rowerowe dla dzieci

38 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

AKCESORIA ROWEROWE DLA DZIECI

Zakup roweru dla juniora to prawdziwe wyzwanie dla rodziców. Dla młodszych dzieci Decathlon przygotował rowerki biegowe, dla starszych rowery dziecięce dla dziewczynek i chłopców. To jednak nie jedyny zakup, z jakim muszą zmierzyć się rodzice. Każde dziecko chce mieć rower wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, wyposażony w kolorowe gadżety, które sprawią, że będzie wyróżniał się on spośród rowerów kolegów i koleżanek. Spełniamy marzenia naszych najmłodszych klientów, przygotowaliśmy dla nich specjalną ofertę pełną kolorów, modnych wzorów oraz niepowtarzalnych rozwiązań.

Pierwsze kroki na czterech kółkach

Pierwszym rowerem wielu dzieci jest rowerek biegowy. Uczy on równowagi i oswaja z nową sytuacją. Dzieci odpychając się nóżkami od podłoża, nie muszą pedałować, koncentrują się jedynie na samym poruszaniu się i utrzymaniu równowagi. Następnie przychodzi czas na większy rower, do którego zazwyczaj doczepiamy dwa dodatkowe kółka, znajdziesz je w naszym sklepie. Boczne kółka są wsparciem dla malucha, które teraz jednak, aby się poruszać, musi pedałować.

Do rowerka dziecięcego na pewno pasować będzie klakson, który dostępny jest w sklepie Decathlon w wielu wzorach. Dodatkowo można zamontować w nim koszyk na drobiazgi – idealny na dalsze wycieczki z rodzicami.

Rowerowy prezent

Nie masz pomysłu na prezent dla swojego dziecka? Mamy kilka propozycji, które z pewnością uszczęśliwią każdego malucha. Mogą być to np. rękawiczki na rower, mały rowerzysta będzie od teraz wyglądał jak prawdziwy profesjonalista. Dla miłośników dłuższych wycieczek polecamy plecaki rowerowe, ale nie taki tradycyjne, a kolorowe i w ciekawych, dziecięcych wzorach. Każdy rowerzysta powinien mieć również zapięcie do roweru i bidon. Pamiętajmy też o bezpieczeństwie dziecka. Aby uchronić go przed obrażeniami podczas ewentualnego upadku, powinieneś pomyśleć o ochraniaczach – u nas są dostępne w kolorach odpowiednich dla chłopców, jak i dziewczynek.