Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Buty sportowe, miejskie męskie

168 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Buty sportowe męskie – wygodne obuwie dla aktywnych

Czym dla Ciebie jest aktywność? Dla niektórych oznacza ona regularne treningi na siłowni, podczas których wylewamy z siebie litry potu. Dla innych to rekreacyjny jogging, weekendowa gra w tenisa lub po prostu szybki marsz po parku. Każdy interpretuje ruch w inny sposób, nawet jazdę na deskorolce w skateparku możemy zaliczyć do sportowych wyczynów. Przed mieszkańcami dużych miast otwierają się ogromne możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego. Wszystkie wymagają skompletowania odpowiedniego stroju sportowego, którego podstawowym elementem są buty sportowe męskie. Czy w Twojej szafce są już te przystosowane do biegania, gry w tenisa, szybkiego marszu lub nordic walkingu? Jeżeli wciąż ich szukasz, to z przyjemnością pomożemy w wyborze.

Miejskie buty sportowe męskie

Obuwie w znaczącym stopniu odpowiada za bezpieczeństwo na treningu. Nawet chodzenie jest dla stóp dużym obciążeniem, wzrasta wraz z przyśpieszeniem kroku. Coraz więcej osób podejmuje się stosunkowo nowej aktywności, jaką jest szybki marsz. Dobre buty do chodzenia dla panów stanowią tylko buty sportowe męskie, których konstrukcja jest dopasowana do warunków, w jakich będzie „pracować” stopa. Podeszwa musi być elastyczna, aby zapewnić dobrą optymalizację ruchu. W butach przeznaczonych do szybkiego marszu cholewkę wykonuje się najczęściej z lekkiej i przewiewnej tkaniny. Dobre trzymanie stopy jest możliwe dzięki odpowiednim wzmocnieniom.

Buty sportowe męskie to obuwie nie tylko do biegania, lecz także chodzenia. Oferujemy buty sportowe męskie przeznaczone do różnych aktywności, w tym tenisa i nordic walkingu.

Buty lifestyle męskie

Ubierasz się na sportowo również na co dzień? Mamy dla Ciebie kilka propozycji, które pomogą Ci stworzyć modną miejską stylizację. Buty lifestyle męskie charakteryzują się oryginalnymi wzornictwem oraz kolorystyką. Nawiązują do stylu zarówno sportowego, jak i zaczerpniętego ze skateparku. To lekkie obuwie, często z kauczukową lub gumową podeszwą i materiałową cholewką. Sprawdź także buty trekkingowe.