Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Maski do Nurkowania

21 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Maska do nurkowania – obserwuj z bliska podwodny świat

Nurkowanie jest coraz częściej uwzględniane przy planowaniu wakacji za granicą. To świetna opcja dla tych, którzy nie tylko lubią aktywny wypoczynek, lecz także są zafascynowani innym, podwodnym światem. Nie musisz być doświadczonym nurkiem, by zajrzeć pod wodę. Wystarczy dobry sprzęt i kilka prób, a już po chwili możesz zapomnieć, że jesteś tylko amatorem. Potrzebna Ci będzie na pewno maska do nurkowania. To podstawa, aby w ogóle myśleć o nurkowaniu. Dzięki masce woda nie podrażnia oczu oraz pozwala Ci mieć je przez cały czas otwarte. Widzisz więcej i lepiej, patrzysz dłużej, a także z większym podziwem. Już niedługo wsiadasz do auta lub samolotu? Znajdzie się jeszcze trochę miejsca na maskę do nurkowania? Jesteśmy pewni, że tak, dlatego zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą nurkową ofertą.

Jak to działa?

Jak to właściwie możliwe, że maska do nurkowania pozwala nam patrzeć pod wodą, która nie przedostaje się do oczu? Otóż cechuje się ona specjalną konstrukcją, składa z szyby wykonanej ze szkła hartowanego, szczelnego kołnierza, nakładki obejmującej nos oraz paska z regulacją. Tańsza, najprostsza maska do nurkowania posiada jedną szybę, z kolei droższe i bardziej zaawansowane modele mają budowę wieloszybową. Są one bardziej odporne na uszkodzenia, a ich żywotność jest dłuższa. Maksymalny kąt widzenia zapewni Ci maska do nurkowania panoramiczna.

Woda nie przedostaje się do środka dzięki szczelnemu, silikonowemu kołnierzowi. Musi on bardzo dobrze przylegać do twarzy. Regulowany pasek umożliwia precyzyjne dopasowanie maski do wielkości i kształtu głowy. Nosek powinien być na tyle miękki, aby możliwe było przytrzymanie nosa przy wyrównywaniu ciśnienia.

Maska do nurkowania dla dzieci

Twój maluch też chce zobaczyć, co skrywa podwodny świat. Wśród naszych propozycji znajdziesz maskę do nurkowania dla dzieci, stworzoną z myślą o najmłodszych nurkach. Jest mniejsza, a także różni się konstrukcją od typowej maski. To model pełnotwarzowy, szyba nie paruje dzięki doskonałemu systemowi cyrkulacji powietrza. Każde dziecko będzie zachwycone! Przy zakupie powinieneś pomyśleć również o doborze fajki do nurkowania i płetw.