Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Kostiumy kąpielowe dziewczęce

50 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Kostiumy kąpielowe na basen i plażę

Twoje dziecko kocha wodę? W okresie jesienno-zimowym jest częstym gościem na basenie, a latem uwielbia spędzać czas na plaży? Aby czerpało z pływania jeszcze więcej przyjemności, potrzebuje odpowiedniego stroju kąpielowego. Moda się zmienia, dlatego dzisiaj do wyboru masz zarówno stroje jednoczęściowe, jak i dwuczęściowe. Większość rodziców dla młodszych dzieci wybiera pierwszy wariant, ten drugi pojawia się w szafie nieco później. Stroje kąpielowe dziewczęce powinniśmy jednak wybierać, kierując się nie tylko wiekiem dziecka, lecz także miejscem użytkowania. Inny będzie kostium kąpielowy na basen, a inny na plażę.

Stroje kąpielowe dziewczęce do pływania w basenie

Twoje dziecko trenuje pływanie? Woda to jego żywioł? Miałeś już okazję kibicować mu na zawodach pływackich? Wiesz zatem, że przy wyborze stroju kąpielowego najważniejsza jest dla niego wygoda. Sportowe kostiumy kąpielowe są zazwyczaj jednoczęściowe, co wynika z komfortu i swobody wykonywania dynamicznych ruchów. W sklepie Decathlon znajdziesz klasyczne modele o mocno wyciętym na plecach kroju. Zakrycia mogą być mniej lub bardziej głębokie. Kostium musi być również odporny na chlor. Bardziej zaawansowanym pływaczkom polecamy stroje kąpielowe dziewczęce o kroju shortów, zapewniające lepsze krycie. Dół zakrywa pośladki oraz biodra. U początkujących młodych zawodniczek równie dobrze może się sprawdzić dwuczęściowy strój pływacki z topem i szortami.

Kostiumy kąpielowe w wakacyjnym klimacie

Rezygnujemy ze sportowych fasonów, by postawić na słoneczne i kolorowe wzory. Większość dziewczynek wybiera na plażę kostiumy kąpielowe dwuczęściowe z topem, stanikiem o kroju opaski lub w formie typowego bikini. Największym zainteresowaniem cieszą się modele w mocnych kolorach, z ciekawym wykończeniem oraz o oryginalnym wzornictwie. A jeżeli Twoja córka chce spróbować swoich sił w surfingu, uzupełnij jej plażowy strój o specjalne krótkie szorty surfingowe. Sprawdź także chłopięce kąpielówki oraz odzież uv dla dzieci.