Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Kalosze dla dzieci

6 artykuł artykułów

Sortuj

 

Kalosze dziecięce do biegania po kałużach

Dzieciom deszcz niestraszny, a wręcz stanowi sposób na dobrą zabawę! Po takich atrakcjach nietrudno o infekcję, kiedy do domu wracają w przemoczonych butach. Nie rezygnują jednak z biegania po kałużach, nawet pomimo ostrzeżeń rodziców. Co zrobić, aby bieganie po kałużach nie skutkowało za każdym razem chorobą i nieprzyjemnymi dolegliwościami? Jak zapewnić dziecku dobrą zabawę, a jednocześnie uchronić je przed ewentualnym przeziębieniem? Załóż mu kalosze dziecięce. To najprostszy sposób na deszczową pogodę – jedyne buty, które nie przemakają, nawet jeżeli wpadniesz w wodę po kolana!

Kalosze dla dzieci i przeciwdeszczowa kurtka – duet nie do pokonania

Kurtka przeciwdeszczowa stanowi jeden z pierwszych zakupów przed nadchodzącą jesienią. Wraz z nią na liście niezbędnych rzeczy powinny znaleźć się kalosze dla dzieci. Taki zestaw skutecznie ochroni Twojego malucha przed deszczem, nie pozwalając mu przemoknąć do suchej nitki. Kalosze dziecięce są odporne zarówno na mały, jak i duży deszcz, a wszystko dzięki materiałowi, z jakiego zostały wykonane. To solidna guma, cholewka z elastomeru, sprawia, że woda w żaden sposób nie może przedostać się do środka. Niektóre modele wykonuje się z naturalnego kauczuku wykazującego niezwykłą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Antypoślizgowa podeszwa posiada specjalne rowki odprowadzające wodę. Kalosze dziecięce posiadają również wkładkę odpowiedzialną za izolację, która w niektórych modelach jest wyjmowana. Mogą mieć różną wysokość cholewki, do wyboru są kalosze dla dzieci krótkie oraz długie.

Deszczowe stylizacje

Kalosze dziecięce sprawiają, że jesienna stylizacja nabiera „rumieńców”. Niebieskie, różowe, czerwone, żółte, we wszystkich kolorach tęczy – takie buty na pewno spodobają się małym miłośnikom tańca w deszczu. Modne wzory i kolory zachęcają do mokrej zabawy, a Twoje dziecko pozostaje suche i, co najważniejsze, zdrowe!