Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Damskie kamizelki

18 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Kamizelki sportowe damskie – nowoczesny outdoor

To bardzo niedoceniany element stroju sportowego, chociaż w kwestii komfortu cieplnego naprawdę mogą się przydać. Kamizelki sportowe damskie są od pewnego czasu ważnym elementem stroju każdej miłośniczki outdooru. Przekonały się do nich entuzjastki górskich wędrówek, trekkingowych wypraw, ale też miejskich czy leśnych spacerów. Kamizelka w wielu sytuacjach może zastąpić kurtkę. Nie zawsze potrzebujesz dużej ochrony przed chłodem, deszczem oraz wiatrem, a przyda się przecież większa swoboda ruchów. Wystarczy, że założysz pod nią bluzę lub bluzkę termiczną i możesz ruszać na szlak.

Na czym polega fenomen kamizelek sportowych?

Nie kojarzą się już tylko z wędkarzami, szczególnie że w sportowym wydaniu nie przypominają kamizelek, które dominują nad brzegami jezior czy rzek. Kamizelki sportowe damskie są zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, spełniając jednocześnie standardy odzieży przeznaczonej do aktywności fizycznej. Kamizelka chroni najważniejsze górne partie ciała, więc będzie dobrym wyborem w chłodniejsze dni, kiedy czeka Cię intensywny trening lub długa górska wspinaczka. Ocieplana kurtka mogłaby spowodować przegrzanie ciała, co jest równie niebezpieczne dla zdrowia człowieka jak wychłodzenie organizmu. Kamizelki sportowe damskie sprzyjają odprowadzaniu ciepła przez ręce, chroniąc cały korpus przed zimnem. Możesz je wykorzystać również inaczej, np. jako warstwę noszoną pod kurtką, dodatkowe wsparcie dla organizmu podczas wyjątkowo niesprzyjających warunków atmosferycznych. Kamizelki sportowe damskie mają niewielkie rozmiary i wagę. Można je złożyć, po czym schować do plecaka, kiedy np. w południe mocniej zaświeci słońce.

Kamizelki sportowe damskie – modele o szczególnym przeznaczeniu

Obok kamizelek trekkingowych oraz tych przeznaczonych do biegania, w sklepie Decathlon znajdziesz kamizelki sportowe damskie neoprenowe przeznaczone do pływania kajakiem czy łódką. Do zwiększenia pływalności podczas uprawiania sportów wodnych takich jak wakeboard polecamy kamizelkę 50 N. Przygotowaliśmy również kilka propozycji dla pań jeżdżących konno.