27
artykuł artykułów dla

Spodnie dresowe, dresy damskie

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Spodnie dresowe damskie – wygoda i komfort termiczny

Znalazły zastosowanie w wielu sferach naszego życia. Nosimy je dla wygody po domu, po powrocie z pracy, jak również zakładamy na zajęcia sportowe, szczególnie w okresie jesienno-zimowym oraz w przypadku mniej intensywnych aktywności. Spodnie dresowe damskie świetnie sprawdzają się podczas zajęć z gimnastyki, pilatesu, jogi i tańca. W trakcie rozgrzewki są też dobrą alternatywą dla krótkich szortów. Zakładając je przed właściwym treningiem, Twój organizm szybciej się rozgrzeje, a mięśnie i stawy przygotują do intensywniejszych ćwiczeń. Spodnie dresowe damskie mają wiele zastosowań, więc powinny się znaleźć w szafie każdej aktywnej kobiety.

Spodnie dresowe damskie a rodzaj aktywności fizycznej

Kupując spodnie dresowe, powinnaś uwzględnić przede wszystkim ich przeznaczenie, a także kiedy i w jakich okolicznościach będziesz ich używała. Do biegania i treningu na siłowni wybierz spodnie dresowe damskie z przewiewnego, dobrze oddychającego materiału. Najlepiej sprawdzi się poliester, który cechuje się właśnie tymi właściwościami. Dodatek elastyny pozwala na dobre rozciąganie oraz odpowiednie dopasowanie do sylwetki. Stanowi też gwarancję niczym nieskrępowanych ruchów. Bawełniane spodnie dresowe polecamy do tańca i pilatesu. W pasie najczęściej posiadają gumkę, a przy nogawkach ściągacze. Możesz je również wykorzystać w trakcie rozgrzewki.

Ciepłe spodnie dresowe damskie

Na zewnątrz zrobiło się chłodniej, co odczuwasz zarówno w trakcie treningu w plenerze, jak i na siłowni? Przydadzą Ci się cieplejsze spodnie wykonane z bawełny o miękkich włóknach. Są bardzo wygodne dzięki ściągaczom oraz regulacji w pasie. Załóż je przed treningiem, a także po jego zakończeniu. W przypadku zajęć gimnastycznych mogą Ci jednak towarzyszyć przez cały czas.

Spodnie dresowe damskie muszą zapewnić Ci wygodę. Ważne, abyś mogła wykonać w nich wszystkie zaplanowane ćwiczenia, więc wybierz odpowiedni rozmiar. Powinnaś się w nich zarówno dobrze czuć, jak i wyglądać. Sprawdź także damskie krótkie spodenki i długie spodnie damskie.