Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Koszule męskie

15 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Koszule męskie sportowe dla miłośników trekkingu i elegancji

Decydując się na wygodę, nie musisz rezygnować z modnego, eleganckiego wyglądu. Również na szlaku możesz wyglądać dobrze, co z pewnością przyczyni się do lepszego samopoczucia. Koszule męskie sportowe są połączeniem stylowej klasyki z najnowszą technologią, elegancji ze sportowym charakterem. Znalazły swoje zastosowanie przede wszystkim w trekkingu i turystyce, ale są też częstym elementem ubioru myśliwych. Noszone niekoniecznie do garnituru, wszechstronne i funkcjonalne, mogą okazać się najlepszym wyborem dla turystów oraz być doskonałym towarzyszem na szlaku.

Koszule męskie sportowe, w których przemierzysz cały świat

Z garniturem tworzą zestaw idealny, ale po kilku zmianach mogą stać się elementem stroju turystycznego. Koszule męskie sportowe zostały wykonane z syntetycznych tkanin ograniczających powstawanie przykrych zapachów, są szybkoschnące, a także bardzo wytrzymałe. Za cyrkulację powietrza odpowiadają otwory na plecach i z boku koszuli. Ich krój zapewnia swobodę ruchów, a praktyczne kieszenie pozwalają na ukrycie niewielkich rzeczy osobistych. Koszule męskie sportowe dostępne są z długim oraz krótkim rękawem, występują w szerokiej palecie kolorów i wzorów, wśród których na uwagę zasługują zawsze modna kratka czy uniwersalny granat, beż i brąz. Koszula o szerokim kroju, z tkaniny UPF40 to propozycja dla pustynnych wędrowców. Zapewnia ochronę przed promieniowaniem słonecznym oraz skuteczną wentylację.

Koszula na leśne polowanie

Noszenie koszuli w trakcie polowania to już tradycja. Myśliwi preferują ciemne kolory, przede wszystkim szarości i brązy. Koszule muszą być odporne na trudne warunki, w szczególności na przetarcia w wyniku bliskiego kontaktu z dziką roślinnością. W sklepie Decathlon koszule dla myśliwych dostępne są również w wersji z polarową podszewką.

Wygodne, wytrzymałe, przystosowane do trudnych warunków, takich jak nadprodukcja potu w trakcie szybkiego marszu, jesienny chłód czy intensywne słońce – koszule męskie sportowe wychodzą z ukrycia spod eleganckiej marynarki. Sprawdź także koszulki sportowe i polary męskie.