34
artykuł artykułów dla

Bielizna termoaktywna damska

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń

ODZIEŻ TERMICZNA DAMSKA

Kiedy uprawiamy sporty na wolnym powietrzu, często spotykamy się z bardzo zmiennymi warunkami pogodowymi, takimi jak deszcz, wiatr i zimna pogoda . Dlatego zalecamy odpowiednie ubranie, jeśli chcesz w pełni wykorzystać nasz sport w zimowe dni.

Pierwsza warstwa, taka jak na przykład koszulka termiczna, jest tą, która ma bezpośredni kontakt z naszą skórą. Ten pierwszy ubiór powinien pasować, bez poczucia dyskomfortu. Tę funkcję pełni koszula i spodnie termiczne. Ta pierwsza warstwa, która ma dwie główne funkcje:

.

Jego pierwszą funkcją będzie odprowadzanie potu, unikając w ten sposób odczuwania wilgoci, a w konsekwencji ciało się ochłodzi. Co ważne, oddychania z termoaktywną odzież jest mierzona w g / m 2 / 24h. Zaleca się, aby wybrać 8000 g / m 2

Drugą funkcją, która obejmuje koszulki termiczne, jest izolowanie nas od zimna , abyśmy mogli utrzymać ciepło ciała w każdych warunkach . Odzież termiczna nie zapewnia ciepła, ale udaje mu się utrzymać początkowe ciepło, w zależności od gramatury i technicznych cech użytej odzieży termicznej. Zwykle ubrania o większej gęstości są obdarzone tkankami w podatnych strefach pocenia, ponieważ są to pachy lub strefa lędźwiowa.

Należy pamiętać, że odzież termiczna zwykle składa się z włókien syntetycznych , chociaż można również znaleźć odzież termiczną z wełny merynosowej: jej zaletą jest to, że jest ona bardziej oddychająca i pozwala utrzymać ciepło ciała nawet w warunkach wilgotności. Jednak nie zalecamy stosowania bawełny, ponieważ pocisz się szybciej, nie wysycha on łatwo i dlatego czujemy zimno.

Zachęcamy do wybierania dobrze ciepłych damskich strojów i cieszenia się ulubionym sportem również w zimie!