7 artykułów dla

Buty, odzież skate

Najlepsza sprzedaż

Najlepsza sprzedaż
% rabat
Cena rosnąco
Cena malejąco
Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
Powrót do listy
Porównaj moje produkty
 

Odzież skate

Odzież skate doskonale spełnia wymagania młodych, aktywnych osób, uwielbiających sport i wszelki ruch. Dzięki niej mogą wyrazić siebie oraz swoje zainteresowania. Wygodny krój pozwala na swobodną jazdę na deskorolce.

 


Kultura skejtów kojarzy się przede wszystkim z aktywnością fizyczną, a atrybutami są właśnie deska, rower i rolki. Ubrania w stylu skate to głównie szerokie bluzy zakładane przez głowę, które w żadnym wypadku nie mogą krępować ruchów. Okazują się one zwykle markowe, a ich znak rozpoznawczy to grafiki, kojarzące się nieco z graffiti. Obowiązkowo muszą posiadać kaptur, świetnie osłaniający twarz.

 

Wśród odzieży dla skejtów wyróżniają się też bardzo szerokie spodnie, które nosi się nisko opuszczone. Trzeba także pamiętać o czapkach z daszkiem, często noszonych tyłem na przód. Na nich również mogą się znajdować charakterystyczne rysunki. Na nogi skejci zakładają natomiast sportowe buty z bardzo grubą podeszwą. W ubraniach tego typu chodzi przede wszystkim o wygodę użytkownika oraz wyrażanie swoich przyzwyczajeń. Są one doskonałe do uprawiania sportu każdego rodzaju. Najczęściej wybierane barwy to czarny, granatowy i ciemnofioletowy, choć zdarzają się również elementy garderoby w innych kolorach. Dzięki nim można bez problemu kreować swoją stylizację, doskonałą do przejażdżek po mieście lub wypadów ze znajomymi do skateparków.