Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Buty skate na deskorolkę

3 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Buty skate na deskorolkę

Jednym z bardzo ważnych elementów ubioru na deskorolkę są charakterystyczne buty. Wygodne modele sportowe na grubej podeszwie świetnie nadają się do jazdy na deskorolce czy rowerze, tak uwielbianych przez miłośników mody skate.

Najważniejszy w obuwiu tego rodzaju jest bez wątpienia oryginalny design. Każdy chce się przecież wyróżniać i zwracać na siebie uwagę, a nietypowa para butów z pewnością mu to umożliwi. Sportowe modele doskonale prezentują się na desce, wpływając pozytywnie na przyczepność stóp oraz pozwalając na łatwiejsze odpychanie się od podłoża. Wszystkie łączą atrakcyjny wygląd z praktyczną formą, zapewniającą najwyższą wygodę podczas uprawiania dowolnego sportu.

Popularna gruba podeszwa najczęściej występuje w wariancie białym lub czarnym. Pierwszy z nich ciekawie kontrastuje z intensywnymi kolorami, natomiast drugi – z jasnymi odcieniami. Co więcej odpowiednia budowa podeszwy oraz wzmocniony szew zapewniają stabilność stopie i umożliwiają bezpieczniejsze akrobacje na deskorolce czy rowerze. Obuwie tego rodzaju doskonale połączy się nie tylko z innymi częściami ubioru w stylu skate, ale również z dżinsami. Dzięki temu można nosić je także na co dzień. Na pewno polubi je każdy, kto przepada za miejskim stylem, połączonym ze sportowym charakterem. Dobra jakość materiałów, do których przywiązuje się w takich butach szczególną uwagę, zwiększa ich wytrzymałość na uszkodzenia.