Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Staniki, topy do biegania

20 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Biustonosz do biegania – miej biust pod kontrolą

Nieodpowiedni strój do biegania potrafi skutecznie zniechęcić do kolejnego treningu. Dotyczy to zarówno mężczyzn, jak i płci pięknej. Kobiety muszą zadbać o więcej detali, w tym niezwykle ważny biust. Brak właściwego podparcia może powodować w jego obrębie ból, odparzenia, otarcia i w efekcie deformacje. Każda biegaczka potrzebuje dobrze dopasowanego biustonosza do biegania. Nie sprawdzi się nawet najlepszy stanik, który kupiłaś do użytku codziennego lub na specjalne okazje. Biust jest Twoim kobiecym atutem, nie możesz pozwolić na jego zniekształcenia wywołane przez niewystarczająco dobre przygotowanie do wysiłku fizycznego.

Stanik do biegania – mała rzecz wielkiej wagi

Biustonosz do biegania zapewnia nieporównywalnie większą wygodę niż bieliźniany. Dzięki niemu zyskujesz szansę na ochronę swojego biustu przed otarciami, bólem i odparzeniami. Wynika to z ograniczenia ruchu piersi oraz dobrej wentylacji. Top do biegania został wykonany z materiału doskonale odprowadzającego wilgoć, tego samego, który wykorzystuje się do produkcji koszulek i spodenek sportowych. Kobiecy biust zbudowany jest tylko z tkanek, w tym również tkanki łącznej odpowiedzialnej za jego sprężystość. Intensywne ruchy w trakcie aktywności fizycznej powodują, że tkanka się rozciąga, co może skutkować nieodwracalną utratą jędrności. Tkanka łączna nigdy nie wraca do swojego pierwotnego kształtu.

Wybierz biustonosz do biegania w Decathlonie!

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór modeli, które z łatwością dopasujesz do rozmiaru swojego biustu. Stanik do biegania musi gwarantować odpowiednie podtrzymanie i dobre przyleganie biustu do ciała. Ograniczony ruch w trakcie biegu nie pozwala tkance łącznej się rozciągać, więc piersi zachowują swoją jędrność oraz elastyczność. Ponadto biustonosz do biegania musi charakteryzować się właściwym wykonaniem. Materiał nie może podrażniać skóry, a ramiączka powinny być na tyle wytrzymałe, aby zapewnić dobre podtrzymanie. Stanik do biegania zawsze wybieraj z uwzględnieniem swojego rozmiaru – im większy jest Twój biust, tym lepszego podtrzymania potrzebuje.