Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Medale

20 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Medale – szczególne osiągnięcia wymagają wyjątkowej nagrody

Coraz więcej osób wykazuje chęć uczestnictwa w zawodach sportowych. Są to nie tylko zawodowi sportowcy, lecz także amatorzy, którzy chcą spróbować swoich sił w rywalizacji z innymi zawodnikami. Imprezy sportowe są dobrym sposobem na promowanie aktywnego trybu życia, mogą być również zachętą do zmiany codziennych nawyków i podjęcia próby rozwoju w konkretnej dyscyplinie sportowej. Zachętą do startu w zawodach są oczywiście nagrody. Najpopularniejsze i najczęściej wybierane przez organizatorów są medale. Dzięki nim na listę startową wpisze się więcej chętnych, a Ty możesz liczyć na znacznie lepszą frekwencję. Sport uprawiamy nie tylko dla przyjemności i własnej satysfakcji, lecz także dla nagrody, ponieważ to ona upamiętnia wspaniałe chwile, jakie przeżyliśmy, przekraczając linię mety.

Medale wizytówką zawodów

Trofea sportowe mogą być zarówno nagrodą dla zwycięzców, jak i promocją wydarzenia sportowego. Wykorzystaj je do celów marketingowych, jako zachętę do uczestnictwa w zawodach. W tym przypadku warto zadbać o ich wygląd, najlepiej, aby był on spójny z charakterem wydarzenia. Medale mogą być uniwersalne, oczywiście zawsze w 3 kolorach – złotym, srebrnym i brązowym. Jeżeli organizujesz zawody w konkretnej dyscyplinie sportowej, wybierz medale do niej nawiązujące. W sklepie Decathlon znajdziesz medale z motywem piłki nożnej, wizerunek biegaczy czy takie z rakietą tenisową. Jest też miejsce na grawer, który sprawi, że medal nabierze spersonalizowanego charakteru.

Medale a kolor taśmy

Medal zawieszamy na szyi, więc powinien znajdować się na taśmie, najlepiej w odpowiednim kolorze. Jeżeli szukasz medali na zawody międzynarodowe, wybierz z oferty Decathlon taśmy w kolorach odpowiadających kolorom na fladze konkretnych krajów. Możesz również zdecydować się na taśmy uniwersalne, np. w kolorze niebieskim. Podczas zawodów, w których udział biorą tylko nasi rodacy, doskonale sprawdzą się medale zawieszone na taśmie biało-czerwonej. Sprawdź także puchary sportowe.