Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Pokrowce rowerowe, stojaki i wieszaki na rowery

17 artykuł artykułów

Sortuj

 

POKROWCE I STOJAKI NA ROWERY

Kupujesz rower – górski, szosowy, miejski, trekkingowy… niezależnie na jaki się zdecydujesz, musisz o niego odpowiednio zadbać. Czy wiesz, jak powinno się go przechowywać, aby poza sezonem nie uległ zniszczeniom oraz był odpowiednio przygotowany do okresu wiosenno-letniego? Przede wszystkim musisz go właściwie „ubrać”, co umożliwia specjalny pokrowiec rowerowy. Druga kwestia to miejsce, gdzie spędzi on najbliższe tygodnie, czyli stojak rowerowy w garażu lub w piwnicy. Rower właściwie przechowywany znacznie dłużej zachowuje nie tylko swój estetyczny wygląd, ale też sprawność, a Ty cieszysz się nim przez wiele lat.

Ubierz swój rower w pokrowiec

Czy jest on tak bardzo niezbędny? Nie można go zastąpić niczym innym? Możesz oczywiście wykorzystać do tego folię, która niedostatecznie przykrywa rower, powodując, że mimo to się on kurzy, brudzi i jest narażony na wilgoć. Pokrowce rowerowe wykonane są ze specjalnego materiału, który ma zapewnić pojazdowi ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią i kurzem. Ponadto posiadają specjalne gumki u dołu, które zwiększają ich szczelność. Są wodoodporne, dlatego można z nich korzystać podczas niepogody, np. w trakcie wycieczki. Pasują do wszystkich rodzajów rowerów, są uniwersalne i bardzo praktyczne.

Decathlon wspiera również tych, którzy nie potrafią się rozstać ze swoim rowerem nawet podczas wakacji. Chcesz go zabrać ze sobą w góry lub na mazury? Zapakuj go w torbę transportową lub walizkę. W ten sposób zabezpieczysz go podczas podróży.

Stojaki na rowery, czyli miejsce postojowe dla Twojego jednośladu

Rower należy przechowywać w suchym miejscu, najlepiej sprawdza się w tym celu garaż lub piwnica. Aby zaoszczędzić miejsca, proponujemy montaż wieszaka ściennego. Jest stabilny, nie zajmuje dużo miejsca, a Twój rower ma swój „kawałek ściany”. W naszym sklepie znajdziesz ponadto wiele propozycji stojaków rowerowych na jeden lub kilka rowerów. Sprawdzą się zarówno do przechowywania ich w piwnicy, jak też na podwórku, gdzie często je stawiamy szczególnie wiosną i latem.