Piłka nożna

Witaj na piłkarskim stadionie KIPSTA by Decathlon.
Kochamy piłkę nożną tak samo jak Ty, dlatego dokładamy wszelkich starań, abyś w tym miejscu znalazł/a wszystko, co jest dla Ciebie niezbędne do grania w piłkę gdziekolwiek jesteś .

TO WSZYSTKO Z MIŁOŚCI DO FUTBOLU

NAJWIĘKSZY WYBÓR ARTYKUŁÓW PIŁKARSKICH

KIPSTA - jedna z marek Decathlon, której zadaniem jest tworzenie jak najlepszych jakościowo i w możliwie najniższej cenie artykułów piłkarskich. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do uprawiania tej dyscypliny sportu. Posiadamy zarówno buty piłkarskie, jak i odzież do piłki nożnej, piłki, bramki do piłki noznej, czy akcesoria treningowe do piłki nożnej. Sprawdź nas!

BIELIZNA TERMOAKTYWNA

Sprawdź naszą ofertę bielizny termoaktywnej. Ciesz się z gry nawet w trudnych warunkach!

 
 

ODZIEŻ PIŁKARSKA

CZUJ SIĘ SWOBODNIE I WYGLĄDAJ MODNIE

Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby grać

Oferujemy szeroką ofertę odzieży piłkarskiej, abyś jak najlepiej czuł(a) się i wyglądał(a) na boisku. Kipsta w swoim asortymencie posiada między innymi koszulki piłkarskie, spodenki piłkarskie, dresy piłkarskie, czy getry piłkarskie jak najwyższej jakości za jak najniższą cenę. Przekonaj się sam!

 

BUTY PIŁKARSKIE SEZON 2018/2019

BUTY DO PIŁKI NOŻNEJ

Nowe modele korków do piłki nożnej, turfów i żwirówek do piłki nożnej oraz halówek. Wejdź i sprawdź co proponujemy na obecny sezon.

 

Kipsta
NOWY MODEL Agility 900

14999

 


 
 

Kipsta
NOWY MODEL Agility 500 JR

9999

 


 

Wybierz bramkę do swojego ogrodu!

NAJWIĘKSZY WYBÓR BRAMEK PIŁKARSKICH

W Decathlon znajdziesz największy wybór mobilnych bramek. Znajdziesz tu bramki zarówno do gry na ogrodzie, jak i do zabrania na plażę. W swojej gamie posiadamy bramki o różnej wielkości, dzieki czemu dobierzesz odpowiedni rozmiar pod użytkownika, bądź miejsce. Marka Kipsta oferuje produkty zarówno metalowe - stabilne, jak też bardzo lekkie, wykonane z materiału, które możesz zabrać na każdą wycieczkę. Bardzo szybkie, beznarzędziowe składanie to jedna z wielu zalet bramek do piłki nożnej Kipsta. Sprawdź nas!


NOWE KORKI AGILITY 900 MID