Piłka nożna

Witaj na piłkarskim stadionie KIPSTA by Decathlon.
Kochamy piłkę nożną tak samo jak Ty, dlatego dokładamy wszelkich starań, abyś w tym miejscu znalazł/a wszystko, co jest dla Ciebie niezbędne do grania w piłkę gdziekolwiek jesteś .

TO WSZYSTKO Z MIŁOŚCI DO FUTBOLU

NAJWIĘKSZY WYBÓR ARTYKUŁÓW PIŁKARSKICH

KIPSTA - jedna z marek Decathlon, której zadaniem jest tworzenie jak najlepszych jakościowo i w możliwie najniższej cenie artykułów piłkarskich. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do uprawiania tej dyscypliny sportu. Posiadamy zarówno buty piłkarskie, jak i odzież do piłki nożnej, piłki, bramki do piłki noznej, czy akcesoria treningowe do piłki nożnej. Sprawdź nas!

 

Wybierz bramkę do swojego ogrodu!

NAJWIĘKSZY WYBÓR BRAMEK PIŁKARSKICH

W Decathlon znajdziesz największy wybór mobilnych bramek. Znajdziesz tu bramki zarówno do gry na ogrodzie, jak i do zabrania na plażę. W swojej gamie posiadamy bramki o różnej wielkości, dzieki czemu dobierzesz odpowiedni rozmiar pod użytkownika, bądź miejsce. Marka Kipsta oferuje produkty zarówno metalowe - stabilne, jak też bardzo lekkie, wykonane z materiału, które możesz zabrać na każdą wycieczkę. Bardzo szybkie, beznarzędziowe składanie to jedna z wielu zalet bramek do piłki nożnej Kipsta. Sprawdź nas!

 
 

Odzież do piłki nożnej na treningi i mecze

Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby grać

Oferujemy szeroką ofertę odzieży piłkarskiej, abyś jak najlepiej czuł(a) się i wyglądał(a) na boisku. Kipsta w swoim asortymencie posiada między innymi koszulki piłkarskie, spodenki piłkarskie, dresy piłkarskie, czy getry piłkarskie jak najwyższej jakości za jak najniższą cenę. Przekonaj się sam!

 
 

PIŁKI NOŻNE NA RÓŻNE NAWIERZCHNIE

 
 

Czy wiesz...
Jak wybrać buty do piłki nożnej?

Podczas gry w piłkę koniecznie musisz mieć odpowiednie buty, dostosowane do nawierzchni, na której zamierzasz grać. Pozwoli Ci to uniknąć kontuzji oraz zapewnisz sobie optymalny komfort gry.

 
 

Nowa kolekcja piłkarska 2018