Piłka nożna

Witaj na piłkarskim stadionie KIPSTA by Decathlon.
Kochamy piłkę nożną tak samo jak Ty, dlatego dokładamy wszelkich starań, abyś w tym miejscu znalazł/a wszystko, co jest dla Ciebie niezbędne do grania w piłkę gdziekolwiek jesteś .

TO WSZYSTKO Z MIŁOŚCI DO FUTBOLU

NAJWIĘKSZY WYBÓR ARTYKUŁÓW PIŁKARSKICH

KIPSTA - jedna z marek Decathlon, której zadaniem jest tworzenie jak najlepszych jakościowo i w możliwie najniższej cenie artykułów piłkarskich. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do uprawiania tej dyscypliny sportu. Posiadamy zarówno buty piłkarskie, jak i odzież do piłki nożnej, piłki, bramki do piłki noznej, czy akcesoria treningowe do piłki nożnej. Sprawdź nas!

 

Wybierz bramkę i graj gdziekolwiek chcesz!

 

KIPSTA
KEEPDRY 500

4999

 
 

Kipsta
NOWY MODEL Agility 500 JR

9999

 


Sprawdź nowe buty CLR900

Odkryj markę Kipsta, która w Decathlon odpowiedzialną jest za produkty piłkarskie. Sprawdź szeroką gamę produktów i akcesoriów, które będą Ci potrzebne do gry w piłkę nożną na każdej nawierzchni, niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania. Całe wyposażenie (koszulki piłkarskie, spodenki piłkarskie, buty piłkarskie, piłki nożne, torby sportowe ...) są zaprojektowane przez piłkarzy w naszym centrum projektowym Kipstadium, znajdującym się w Tourcoing na południu Francji. Jaki jest cel naszych projektantów? Tworzyć produkty o wysokiej jakości które poprawiają komfort gry, a ich wytrzymałość pozwala długoterminowo korzystać z naszych produktów. Projektanci marki Kipsta chcą zapewnić ci bezpieczeństwo, komfort i wytrzymałość produktów dla wszystkich zawodników na każdym poziomie zaawansowania.