Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Akcesoria piłkarskie i przyrządy do treningu

76 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Czas na trening – akcesoria piłkarskie dla zawodowców i amatorów

„Trening czyni mistrza” – każdy sportowiec przekonał się niejednokrotnie, że właśnie tak jest. Aby być coraz lepszym, trzeba ćwiczyć, trenować, poświęcać się swojej pasji, a przede wszystkim nie poddawać się nawet pomimo porażek. Trening to nie tylko przygotowanie piłkarzy do meczu, ale również kształtowanie ich charakteru, nauka i doskonalenie techniki oraz uświadamianie im, jak ważna w piłce nożnej jest współpraca. Z Decathlon każdy trening będzie obfitował w wymierne efekty, będziesz coraz lepszy, a czas spędzony na boisku pomimo dużego wysiłku będzie bardzo przyjemny.

W ofercie treningowej umieściliśmy wszystkie te sprzęty i akcesoria piłkarskie, które mają urozmaicić trening, a także zwiększyć komfort piłkarzy. Znajdziesz w niej sprzęt treningowy także dla trenerów taki jak: płotki treningowe i drabinki treningowe. Ponadto, przygotowaliśmy bogatą ofertę akcesoriów sędziowskich, dzięki którym każdy sędzia, doświadczony i początkujący, wyposaży się w niezbędne dla niego wyposażenie, jak np. gwizdek, pachołki, dyski i kartony czerwone i żółte.

Akcesoria piłkarskie dla wygody i komfortu

Wyposażenie piłkarza nie ogranicza się jedynie do stroju piłkarskiego. Powinien on również posiadać praktyczną, o właściwej wielkości, wytrzymałą i pasująca do jego stylu torbę sportową. Proponujemy kilka rozwiązań – torby uniwersalne idealne na trening i mecz, większe torby na sprzęt sportowy, a także funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu torby na kółkach o dużej pojemności, doskonałe na większą ilość cięższego sprzętu.