Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Akcesoria Piłkarskie

18 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Efektywny trening to gwarancja sukcesu – sprzęt treningowy piłkarski

Piłka nożna to nie tylko mecze i bieganie za piłką, to coś więcej, niż radość z każdego kolejnego, zdobytego gola i satysfakcja z jego obrony. Każdy sport wymaga treningów, angażujących wszystkie partie ciała i rozwijających wiele umiejętności. Trening piłkarski nie polega jedynie na grze, powinien być uzupełniany o ćwiczenia wspierające wydolność, kondycję, szybkość i koncentrację piłkarzy. To wymaga od trenera nie tylko wiedzy, ale także kreatywności. W zaplanowaniu treningu może pomóc mu sprzęt treningowy piłkarski, dzięki któremu zapewni swoim podopiecznym ciekawy, zróżnicowany, ale przede wszystkim skuteczny trening.

„Piłkarski tor przeszkód” – pachołki, dyski, obręcze, drabinki

Decathlon daje Ci gotowe rozwiązania - to od Ciebie zależy, czy z nich skorzystasz. Piłkarz musi dobrze prowadzić piłkę, kontrolować jej ruch. To jedna z tych umiejętności, na której najczęściej koncentrują się doświadczeni trenerzy. Bardzo dobrze sprawdza się w tym przypadku slalom pomiędzy pachołkami. Takie przeszkody nie tylko pozwalają trenować kontrolę nad piłką, ale jednocześnie szybkość zawodnika. Podobnie wykorzystać można także dyski i laski gimnastyczne.

Obręcze antypoślizgowe przeznaczone są do ćwiczeń, wspierających wydolność zawodników, także ich szybkość i koncentrację. Koordynację ruchową i pracę nóg można wesprzeć, wykorzystując w tym celu drabinki koordynacyjne. Świetnie sprawdzają się na każdym etapie treningów, zarówno wśród młodych i początkujących zawodników, jak też doświadczonych profesjonalistów.

Porządek i dyscyplina – jak przechowywać piłki?

Sport uczy również dyscypliny i porządku. Każdy trening powinien zakończyć się wspólnym posprzątaniem boiska i usunięciem z niego wszystkich akcesoriów i sprzętów treningowych. Ułatwić to mogą siatki i torby na piłki. Nie tylko pozwalają na utrzymanie porządku w magazynie, ale także przyśpieszają usunięcie ich wszystkich z boiska.

Z Decathlonem zorganizujesz trening godny mistrzów!