Darmowa wysyłka już przy zakupach powyżej 74,99 zł

Wyposażenie sędziego

6 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Akcesoria sędziowskie

Na boisku najważniejsi są zawodnicy. To wokół nich skoncentrowana jest uwaga kibiców, którzy śledzą każdy ich ruch oraz dopingują swoją drużynę. Piłka nożna to zarówno sport, jak też rozrywka, nie tylko dla sportowców, ale również dla tych, którzy wybierają pasywne zaangażowanie w tę dyscyplinę sportową. Na boisku zawsze obecna jest jeszcze jedna osoba – sędzia. To często jego decyzje wywołują poruszenie na trybunach i sprzeciw zawodników. Jest to rola nierzadko niedoceniana, nie dostrzega się ogromu pracy, jaką człowiek musi włożyć, aby w efekcie sędziować podczas prestiżowych meczów. Musi nie tylko posiadać odpowiednie kwalifikacje, ale również właściwy sprzęt.

Planujesz zostać sędzią? A może już nim jesteś i potrzebujesz akcesoriów sędziowskich, które pozwolą Ci na wykonywanie tej pracy? Z Decathlonem przygotujesz się perfekcyjnie!

Niezbędne akcesoria sędziowskie

Dźwięk gwizdka podczas meczu zna każdy zawodnik i kibic. Sygnalizuje on przerwanie gry, jej rozpoczęcie i wszczęcie. To obowiązkowy oraz podstawowy element wyposażenia sędziego. Gwizdek może być wykonany z plastiku lub metalu, zawieszony na szyi na smyczy nie wymaga przez 90 minut trzymania go w ręku.

Sędzia musi mieć coś jeszcze – kartki żółtą i czerwoną, ich piłkarze nie lubią najbardziej. Kartoniki powinny mieścić się w kieszeni i mieć odpowiednio intensywny kolor, aby bez problemu można było je dostrzec z każdego miejsca boiska.

Sędzia nie może również wyjść na boisko bez stopera, gwizdka zapasowego, notatnika i monety. Musi również posiadać odpowiedni strój, który pozwoli mu wyróżnić się spośród zawodników.

Przygotuj się do roli sędziego – kompleksowo i profesjonalnie!