23
artykuł artykułów dla

Reprezentacyjne koszulki i piłki

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Piłki i koszulki reprezentacji – witaj w strefie kibica!

W jakich barwach czujesz się najlepiej! Czy koszulki reprezentacji Polski towarzyszą Ci podczas każdego meczu „naszych”? Czy identyfikujesz się z Robertem Lewandowskim i jego drużyną, grając na boisku w barwach biało-czerwonych? Patriotyzm na boisku jest coraz bardziej widoczny. Polska jest krajem z najlepszymi kibicami. Wspieramy nie tylko naszą reprezentację, ale również kibicujemy innym drużynom. Podziwiamy zawodników z całego świata za ich determinację, wolę walki, zaangażowanie, perfekcyjne prowadzenie piłki, celne strzały, niezawodną obronę i skutecznych napastników. Proponujemy koszulki reprezentacji, które możesz zakładać zarówno podczas kibicowania przed telewizorem, jak również gry na boisku. W sklepie dostępne są też piłki, których nie może zabraknąć w kolekcji każdego aktywnego piłkarza.

Koszulka kibica – repliki oficjalnych strojów

Oferujemy repliki aktualnych oficjalnych strojów piłkarskich drużyn z całego świata. Wśród nich są koszulki reprezentacji Polski, które przydadzą się podczas każdego meczu towarzyskiego i mistrzostw, na które czekamy kilka lat. Wykonane zostały w 100% z poliestru Climacool. Dzięki temu są lekkie i przewiewne, a więc możesz w nich pokazać się również na boisku. Każda koszulka kibica jest w barwach konkretnej reprezentacji, a także posiada godło danego kraju.

Ponadto polecamy nie tylko koszulki reprezentacji, które są znane ze stadionów na całym świecie, ale też koszulki w barwach narodowych świetnie sprawdzające się podczas treningów. Cechują się dopasowanym do ciała krojem i są wykonane z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału.

Piłki reprezentacji

Trenujesz zawodowo? Grasz amatorsko? Jesteś piłkarzem weekendowym czy też jednym z zawodników profesjonalnej drużyny. Mamy dla Ciebie nie tylko koszulki reprezentacji, ale też piłki z dętką wykonaną z lateksu. Wytrzymują testy 2000 uderzeń, świetnie sprawdzają się przy intensywnej eksploatacji. Są dostępne w barwach konkretnych krajów.