15
artykuł artykułów dla

Liga Angielska

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Premier League – najwyższa liga piłkarska w Anglii

Jesteś kibicem drużyny angielskiej z Premier League? Śledzisz poczynania swoich idoli, dopingujesz ich i chcesz poczuć się częścią zespołu? Mamy dla Ciebie stroje piłkarskie i piłki w barwach zespołów z ligi angielskiej. To repliki oficjalnych strojów i piłki w barwach najsłynniejszych angielskich zespołów, które wykonano z ogromną starannością, gwarantując tym samym nie tylko wysoką jakość i trwałość, ale również zgodność z oryginałem.

W Premier League gra 20 zespołów. Liga założona została w 1992 roku. W pierwszym sezonie grało 22 zespołów - Arsenal, Aston Villa, Blackburn Rovers, Chelsea, Coventry City, Crystal Palace, Everton, Ipswich Town, Leeds United, Liverpool, Manchester City, Manchester United, Middlesbrough, Norwich City, Nottingham Forest, Oldham Athletic, Queens Park Rangers, Sheffield United, Sheffield Wednesday, Southampton, Tottenham Hotspur oraz Wimbledon.

Najbardziej utytułowanym klubem jest Menchester United, który odniósł aż 13 zwycięstw, 5 razy był drugim zespołem, a 3 razy stanął na najniższym stopniu podium. Na drugim miejscu jest Chelsea, a na trzecim Arsenal. To te drużyny cieszą się największym uznaniem i największą ilością kibiców w naszym kraju.

Strój sportowy w barwach Twojej ulubionej drużyny angielskiej

Masz niepowtarzalną szansę pokazać się w koszulce drużyny z Premier League, której kibicujesz. Proponujemy Ci repliki oficjalnych strojów wielu zespołów. Wykonane zostały z uwzględnieniem technologii, które sprawiły, że jest to odzież oddychająca i bardzo dobrze odprowadzająca wilgoć. Ponadto idealnie dopasowuje się do ciała, co gwarantuje profesjonalny wygląd.