Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Bilard

22 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Bilard – rozrywka dla przyjaciół i rodziny

Bilard to rozrywka, która od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród osób w każdym wieku. Z tego powodu znalazł swoje zastosowanie nie tylko w klubach bilardowych, lecz także hotelach, obiektach sportowych, restauracjach czy barach. Nie brakuje też chętnych na zakup stołu bilardowego do swojego domu. Jeżeli masz trochę wolnego miejsca i szukasz rozrywki dla rodziny oraz przyjaciół, bilard może okazać się bezkonkurencyjny w piątkowy i sobotni wieczór.

Bilard rozwija

Niektórzy sądzą, że bilard to gra dla osób cierpliwych, potrafiących się skoncentrować, a ponadto odpornych na stres. Wbrew pozorom mogą w niego grać również ci, którym brakuje tych cech lub u których są one jeszcze niedostatecznie rozwinięte. Bilard wspomaga koncentrację, uczy pokonywać stres oraz myśleć strategicznie. Daje nam poczucie, że każda nasza decyzja i ruch ma znaczenie. Trzeba jednak być obojętnym na otoczenie, ponieważ kiedy nadchodzi Twoja kolej, cała uwaga skierowana jest właśnie na Ciebie. Bilard szlifuje wiele umiejętności, które potem z pewnością wykorzystasz w życiu codziennym. Regularna gra wspomaga lepsze panowanie nad własnymi emocjami. Dowiesz się, jak pozbyć się stresu i poradzić sobie z dekoncentracją. Bilard zapewnia wszechstronny rozwój. W przypadku najmłodszych graczy może pomóc w zwiększeniu poczucia własnej wartości, a także nauczyć determinacji i odpowiedzialności za samego siebie.

Nie siedź w kącie, zagraj w bilard!

Zagraj z nami w bilard! Zapewnij znajomym dodatkową rozrywkę podczas imprezy urodzinowej czy spotkania po latach, a rodzinę zmotywuj do odejścia po kolacji od stołu, aby wspólnie spędzić czas nieco aktywniej. Decathlon poleca stoły bilardowe zarówno w wersji mniejszej, jak i większej, składane, w zestawie z bilami i kijami. Możesz dodatkowo kupić niezbędne akcesoria do bilarda w celu powiększenia swojego zestawu do gry.

Inni chodzą do klubu bilardowego lub salonu gier, natomiast Ty możesz mieć swój prywatny bilard dostępny o każdej porze bez konieczności rezerwacji.