Wyniki filtrowania
18
artykuł artykułów dla

Zegarki GPS

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń

ZEGAREK GPS - UŻYTECZNY POMOCNIK NA NADGARSTKU

Zegarek GPS

Prawie żaden biegacz nie opuszcza domu bez zegarka GPS, a również zapewnia on niezawodne wsparcie podczas treningu w centrum fitness. W Decathlonie znajdziesz szeroką gamę zegarków GPS dla różnych potrzeb, które pomogą Ci zwiększyć wydajność treningu..

JAK DZIAŁA ZEGAR GPS?

Jak sama nazwa wskazuje, funkcje GPS są najważniejszą cechą tych zegarków. GPS oznacza Global Positioning System, czyli nawigację satelitarną. Mały nadajnik GPS w zegarku wykrywa bieg i czas biegania. Dzięki temu można uzyskać średnią prędkość, jak również zużycie kalorii. Jeśli chcesz, możesz zdecydować się na zwiększenie tempa by spalić więcej kalorii lub by zrealizować swój plan treningowy.

Jeśli chcesz poprawić swój trening jeszcze bardziej ukierunkowany, oprócz zegara GPS załóż pas do pomiaru tętna na klatce piersiowej, który mierzy tętno i wysyła dane przez Bluetooth do zegara GPS. Więc zawsze masz na uwadze swój stan i wiesz, jaki wysyłek jest najbardziej optymalny dla Ciebie. Zegarki GPS są zazwyczaj połączone za pomocą aplikacji ze smartfonem lub przez WLAN z laptopem i są dostarczane ze specjalnym oprogramowaniem. Pomoże Ci to w analizie danych i stworzeniu dla Ciebie optymalnego programu szkoleniowego..