Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Zegarki GPS

51 artykuł artykułów

Sortuj

  • Twój wybór: (0) Wyczyść wszystkie filtry
  • Dostępność produktu

  • Sport

  • Rodzaj produktu

  • Cena

  • Kolor

  • Marka

  • Sposób pomiaru tętna

  • Ocena użytkowników

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Zegarki GPS idealne dla biegaczy, kolarzy i miłośników outdooru

Od zegarków wymaga się coraz więcej, szczególnie jeżeli mają nie tylko wskazywać godzinę, lecz także być naszym partnerem treningowym. Coraz więcej osób biega z zegarkiem, nietrudno też znaleźć kolarza, na którego nadgarstku będzie czasomierz. Najczęściej są to zegarki sportowe z rozbudowanymi funkcjami. Wśród nich znajdują się zegarki GPS, dzięki którym Twój trening biegowy stanie się bardziej efektywny, a Ty będziesz czerpać z osiąganych wyników więcej satysfakcji.

Zegarki GPS i statystyki

Zegarki z GPS-em nie są typowymi czasomierzami. Oprócz swojej podstawowej funkcji spełniają też szereg innych związanych z monitorowaniem Twojej aktywności. Najczęściej korzystają z nich biegacze, którzy mogą w ten sposób kontrolować swój czas i pokonany dystans. Wiesz, w jakim tempie biegniesz i jak długą trasę już pokonałeś. Możesz dzięki temu ocenić, czy to dobry moment, aby przyśpieszyć i dobiec w dobrym czasie do celu. Zegarki GPS dokonują pomiaru prędkości, tempa, dystansu, spalonych kalorii, a także czasu okrążenia. Zaawansowane modele posiadają również funkcję programowania treningów interwałowych. Możesz śledzić trasę oraz kontrolować miejsce, w którym aktualnie się znajdujesz i w którą stronę powinieneś się kierować, co na pewno ma duży wpływ na Twoje bezpieczeństwo, jeżeli biegasz po nieznanym terenie.

Zegarki z GPS-em potrzebują Twojego smartfona

Aby maksymalnie wykorzystać ich możliwości, skorzystaj z łączności ze swoim smartfonem. Zegarki GPS łączą się z Twoim urządzeniem mobilnym, przesyłając do niego dane dotyczące Twojego treningu. W ten sposób możesz kontrolować swoje postępy, porównywać czasy i tempo biegu. Istnieje wiele aplikacji, z których możesz korzystać w celu sprawdzania, jak Twój czas prezentuje się na tle pozostałych biegaczy. Rzuć wyzwanie innym, motywujcie się nawzajem – to mobilizuje do wzmożonej pracy i stawiania sobie coraz większych i bardziej ambitnych celów.

Zegarki z GPS-em czekają w sklepie Decathlon na kolejnych biegoholików! Sprawdź także zegarki cyfrowe i górskie.