Darmowa wysyłka już przy zakupach powyżej 74,99 zł

Monitory aktywności

17 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Monitory aktywności – kontroluj swoje postępy sportowe

Wszyscy sportowcy chcą osiągać coraz lepsze wyniki. Każdy kolejny trening to dla nich szansa na bycie jeszcze lepszym. Satysfakcję stanowi pokonanie dłuższego dystansu lub szybsze przebiegnięcie tej samej trasy. Monitory aktywności pozwalają kontrolować postępy. Dostarczają informacji o pokonanym dystansie, czasie biegu lub jazdy na rowerze, ale też spalonych kaloriach. Jeżeli Ty również chcesz być na bieżąco ze swoimi wynikami, to opaska sportowa będzie dla Ciebie idealnym gadżetem podczas codziennej aktywności fizycznej.

Monitory aktywności i ich funkcje

Opaska sportowa jest Twoim indywidualnym motywatorem, kontrolerem Twoich wyników wyposażonym w wiele funkcji, dzięki czemu możesz się dowiedzieć więcej o swoim treningu niż kiedykolwiek wcześniej. Mierzy konkretne parametry, jak dystans, kroki i spalone kalorie, monitoruje Twoje codzienne cele i jakość snu. Zastępuje również zegarek, pokazując aktualną godzinę, a nawet datę. Niektóre modele wyposażone są dodatkowo w personalizowany wskaźnik oparty na liczbie kroków. Ponadto może łączyć się z aplikacją mobilną w Twoim smartfonie, gdzie masz dostęp do swoich statystyk, a to pozwala Ci porównywać swoje dotychczasowe wyniki. Monitory aktywności są wodoszczelne, a więc nie musisz zdejmować opaski do kąpieli, a nawet na basenie. Twoja aktywność znajduje się pod stałym nadzorem inteligentnego urządzenia.

Opaska sportowa dla sportowców i aktywnych amatorów

Monitory aktywności polecamy zarówno profesjonalnym sportowcom, jak i amatorom rekreacyjnie uprawiającym sport. Dzięki nim zyskasz większą motywację do zwiększania intensywności treningu. Wiedząc, że jesteś coraz lepszy, zechcesz poprawiać swój wynik z każdym kolejnym treningiem. To wsparcie także dla Twojego zdrowia. Twój organizm do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje snu, który nie może być zbyt płytki, ponieważ organizm nie regeneruje się wtedy dobrze i nawet długi sen nie dostarczy Ci odpowiednich pokładów energii.

Monitoruj swoją aktywność, stawiaj sobie coraz bardziej ambitne cele, pokonuj swoje słabości, bądź lepszą wersją samego siebie! Sprawdź również krokomierze w ofercie Decathlon.