13 artykułów dla

Bieżnie fitness

Najlepsza sprzedaż

Najlepsza sprzedaż
Cena malejąco
Cena rosnąco
Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
Powrót do listy
Porównaj moje produkty
4.5/5 liczony od 1000 opinii zebranych w sklepie i w Internecie.

Bieżnia treningowa - Twój sprzymierzeniec w utrzymaniu formy

Dla każdej osoby, która chce trenować w domu, bieżnia treningowa jest częścią wyposażenia pozwalającego ćwiczyć całe ciało. Jeśli chcesz szybko zaobserwować satysfakcjonujące rezultaty, bieżnia treningowa bez wątpienia Ci w tym pomoże!

Jak wybrać bieżnię treningową?

Bez względu na Twój wiek oraz budowę ciała bieżnia treningowa dopasuje się do Twoich potrzeb. Dzięki dostępności zróżnicowanych programów oraz praktycznych funkcji bieżnie treningowe DECATHLON odpowiedzą na Twoje oczekiwania. Od Ciebie będzie zależało, czy zaplanujesz trening skierowany na umięśnianie ciała, czy też na rozwijanie wytrzymałości. Bieżnia treningowa jako idealne wsparcie w odchudzaniu oraz wyszczuplaniu ciała jest od dawna ceniona ze względu na wydajność oraz funkcjonalność podczas treningów w domu.

Jak ćwiczyć na bieżni?

Na początek spokojnie - rozpocznij od trwającego 10 minut aktywnego marszu. Następnie zwiększ prędkość bieżni treningowej, by przejść do dynamicznego biegu. Jeśli chcesz osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty, musisz trenować przez co najmniej 30 minut. Osoby lubiące zróżnicowane ćwiczenia mogą oczywiście na niektórych bieżniach zwiększać nachylenie lub naprzemiennie aktywnie maszerować i szybko biec.

Idealny strój do biegania

DECATHLON nie tylko oferuje różnorodne produkty wysokiej jakości, ale także chce Ci pomagać i towarzyszyć podczas treningu. Chcąc zapewnić Ci najlepsze warunki do ćwiczenia na bieżni treningowej, DECATHLON radzi dobór idealnego stroju: jako jego uzupełnienie proponujemy buty oraz staniki. Jeśli chcesz przyspieszyć pocenie się, warto wybrać odpowiednią kamizelkę lub bluzę. Dzięki temu ubranie pomoże Ci spalić więcej kalorii i stracić na wadze.

Dostawa

DECATHLON zaprasza do skorzystania z darmowej dostawy. Korzystaj z bezpiecznej płatności online oraz wysokiej jakości serwisu posprzedażowego.