Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Podpórki, trójnogi, końcówki do podpórek

34 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Podpórki wędkarskie – wędkuj niezależnie od warunku

Wędkarstwo relaksuje, wycisza i uspokaja, uczy też cierpliwości i pokory. Czy zdarzyło Ci się kiedyś tak, że godzinami czekałeś na branie, aż w końcu chwyciła duża ryba? Ten czas, kiedy tylko obserwujesz wodę i otoczenie potrafi się bardzo dłużyć. Trudno sobie wyobrazić, że przez cały dzień trzymamy w rękach wędkę. Dlatego powstały podpórki wędkarskie, które pozwolą Ci odpoczywać i jednocześnie polować na wspaniałe okazy. Możesz wybrać podpórkę na wędkę o prostej konstrukcji lub nowoczesny stojak, która pozwala wędkować niezależnie od warunków połowów.

Prosty, ale skuteczny podpórki wędkarskie

Proste, nie oznacza, że mniej praktyczne i funkcjonalne. Podpórka na wędkę może mieć regulowaną wysokość, w związku z czym z łatwością dopasujemy go do panujących warunków i naszych indywidualnych preferencji. Jest lekka, dzięki czemu mobilna, bez problemu możesz ją zabrać wszędzie, jadąc nad wodę nawet rowerem. Wbijamy ją w ziemię stroną, gdzie znajduje się grot. Drugi koniec przybiera kształt litery U lub V. To w tym miejscu umieszczamy wędzisko, a taki kształt pozwala na jego solidne podtrzymanie. To odpowiedni wybór dla tych, którzy poszukują prostego sprzętu, możliwie jak najbardziej mobilnego i za niską cenę.

Stojaki wędkarskie o większych możliwościach

Jeżeli zależy Ci na jeszcze większej funkcjonalności, to wybierz stojaki wędkarskie. Wśród nich znajdziesz modele typu tripod, czyli osadzone na trzech nogach. Ich długość jest regulowana. Stojaki wędkarskie tripod posiada odpowiednio wyprofilowane ramiona, na których niekiedy jest tak dużo miejsca, że wystarczy na kilka wędek. Innym rodzajem stojaka jest rodpod. Ten natomiast ma cztery regulowane nogi. Jest najbardziej stabilną opcją, zapewnia maksymalne bezpieczeństwo wędkom, pozwala łowić wszędzie, niezależnie od warunków na brzegu. To wariant dla najbardziej wymagających wędkarzy.

Proste podpórki wędkarskie czy bardziej zaawansowane stojaki wędkarskie? W naszej ofercie znajdziesz modele, które zarówno spełnią oczekiwania początkujących wędkarzy, jak też usprawnią połowy już doświadczonym.