Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Hokej

Hokej

Strona główna Hokej

Znajdź swój sprzęt hokejowy!

Wybierz swoje łyżwy hokejowe

Wybierz swój kij hokejowy

Uprawiaj hokej bezpiecznie!

Marka Oroks
Marka Oroks w Decathlon odpowiada za hokej. Oroks tworzy sprzęt do gry w hokeja na lodzie oraz na rolkach. W ofercie marki wystepują łyżwy hokejowe, rolki hokejowe, kije hokejowe czy ubrania dla hokeistów. Oroks to hokej nie tylko dla profesjonalistów, ale też dla tych którzy rozpoczynają przygodę z tym sportem.
Hokej – rywalizacja na lodzie… i nie tylko! Decathlon na lodowisku!Jak nie hokej, to może unihokej?
Hokej – rywalizacja na lodzie… i nie tylko!

Hokej – rywalizacja na lodzie… i nie tylko!

Zagrajmy w hokeja! Sport coraz bardziej popularny w Polsce, grono jego zwolenników nieustannie się poszerza. To wspaniale, ponieważ hokej jest aktywnością, która nie tylko kojarzy się z rywalizacją i wysiłkiem fizycznym, ale też świetną zabawą. Można grać w niego zawodowo lub amatorsko, zawsze jednak możemy liczyć na wspaniale spędzony czas. Hokej można z pewnością uznać za sport narodowy w takich krajach, jak Szwecja czy Finlandia, gdzie ma to związek z surowym klimatem tam panującym. Ponadto jest też często spotykany w Rosji, USA, Kanadzie i Polsce. Próbowałeś już swoich sił na lodzie? A może grasz już w hokeja zawodowo? Eksperci Decathlon przygotowali dla Ciebie ofertę, która pozwoli Ci odpowiednio przygotować się do treningu i zawodów.

Decathlon na lodowisku!

Decathlon na lodowisku!

Lubimy rywalizację, ale musi być fair play! Jesteśmy obecni wszędzie tam, gdzie sport i aktywność, nie brakuje nas też na lodowiskach, gdzie rozgrywają się mecze hokeja. Amatorom i zawodowcom dostarczamy łyżwy, kije hokejowe, odzież, ochraniacze i kaski. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy element stroju i wyposażenia spełniał Twoje oczekiwania i pozwolił Ci w pełni rozwijać swoje umiejętności. Hokej jest sportem zespołowym, jednocześnie bardzo kontaktowym. Wymaga od zawodników zarówno współpracy, jak i szacunku. Ponadto wzmacnia siłę i wspiera kondycję. Hokej to też dynamika i zwrotność, a także umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.

Jak nie hokej, to może unihokej?

Jak nie hokej, to może unihokej?

Można na lodzie, ale, jeżeli mocno stąpasz po ziemi i raczej nie najlepiej czujesz się na śliskiej nawierzchni można także na hali sportowej. Hokej z powodzeniem zastąpić można unihokejem. To sport, który niektórzy znają jeszcze z zajęć sportowych w szkole. Zasady są podobne, jednak rozgrywki odbywają się na hali sportowej. Unihokej cechuje się mniejszym ryzykiem niebezpieczeństwa, nawierzchnia jest bardziej miękka, a więc również zestaw ochraniaczy nie jest aż tak bogaty jak u zawodników hokeja. Masz więc wybór – hokej lub unihokej Oczywiście zawsze z wyposażeniem od Decathlon!