#ZOSTANWDOMU i zamawiaj bezpieczenie kurierem, do paczkomatu lub do punktu odbioru. Dowiedz się więcej.

Hokej

Hokej

Strona główna Hokej

Znajdź swój sprzęt hokejowy!

Wybierz swoje łyżwy hokejowe

Wybierz swój kij hokejowy

Uprawiaj hokej bezpiecznie!

Marka Oroks
Marka Oroks w Decathlon odpowiada za hokej. Oroks tworzy sprzęt do gry w hokeja na lodzie oraz na rolkach. W ofercie marki wystepują łyżwy hokejowe, rolki hokejowe, kije hokejowe czy ubrania dla hokeistów. Oroks to hokej nie tylko dla profesjonalistów, ale też dla tych którzy rozpoczynają przygodę z tym sportem.
Hokej – rywalizacja na lodzie… i nie tylko! Decathlon na lodowisku!Jak nie hokej, to może unihokej?
Hokej – rywalizacja na lodzie… i nie tylko!

Hokej – rywalizacja na lodzie… i nie tylko!

Zagrajmy w hokeja! Sport coraz bardziej popularny w Polsce, grono jego zwolenników nieustannie się poszerza. To wspaniale, ponieważ hokej jest aktywnością, która nie tylko kojarzy się z rywalizacją i wysiłkiem fizycznym, ale też świetną zabawą. Można grać w niego zawodowo lub amatorsko, zawsze jednak możemy liczyć na wspaniale spędzony czas. Hokej można z pewnością uznać za sport narodowy w takich krajach, jak Szwecja czy Finlandia, gdzie ma to związek z surowym klimatem tam panującym. Ponadto jest też często spotykany w Rosji, USA, Kanadzie i Polsce. Próbowałeś już swoich sił na lodzie? A może grasz już w hokeja zawodowo? Eksperci Decathlon przygotowali dla Ciebie ofertę, która pozwoli Ci odpowiednio przygotować się do treningu i zawodów.

Decathlon na lodowisku!

Decathlon na lodowisku!

Lubimy rywalizację, ale musi być fair play! Jesteśmy obecni wszędzie tam, gdzie sport i aktywność, nie brakuje nas też na lodowiskach, gdzie rozgrywają się mecze hokeja. Amatorom i zawodowcom dostarczamy łyżwy, kije hokejowe, odzież, ochraniacze i kaski. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy element stroju i wyposażenia spełniał Twoje oczekiwania i pozwolił Ci w pełni rozwijać swoje umiejętności. Hokej jest sportem zespołowym, jednocześnie bardzo kontaktowym. Wymaga od zawodników zarówno współpracy, jak i szacunku. Ponadto wzmacnia siłę i wspiera kondycję. Hokej to też dynamika i zwrotność, a także umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.

Jak nie hokej, to może unihokej?

Jak nie hokej, to może unihokej?

Można na lodzie, ale, jeżeli mocno stąpasz po ziemi i raczej nie najlepiej czujesz się na śliskiej nawierzchni można także na hali sportowej. Hokej z powodzeniem zastąpić można unihokejem. To sport, który niektórzy znają jeszcze z zajęć sportowych w szkole. Zasady są podobne, jednak rozgrywki odbywają się na hali sportowej. Unihokej cechuje się mniejszym ryzykiem niebezpieczeństwa, nawierzchnia jest bardziej miękka, a więc również zestaw ochraniaczy nie jest aż tak bogaty jak u zawodników hokeja. Masz więc wybór – hokej lub unihokej Oczywiście zawsze z wyposażeniem od Decathlon!