Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Hantle, gryfy, sztangi, obciążenia

44 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Sztanga, hantle, obciążenia – stwórz swoją domową siłownię!

Często ćwiczysz, a siłownia to Twój drugi dom? Możesz mieć własną, wyposażając ją na początek w podstawowy sprzęt, który pozwoli Ci przeprowadzić kompleksowy trening siłowy. Sam doskonale wiesz, czego potrzebujesz i bez jakich sprzętów nie możesz skutecznie budować masy mięśniowej.

Postaw na uniwersalny i wszechstronny sprzęt treningowy, aranżując strefę wolnych ciężarów. Potrzebna Ci będzie sztanga, gryf łamany, hantle o różnej wadze, a także obciążenia na sztangi. To w zupełności wystarczy, aby w Twoim garażu czy pokoju powstała funkcjonalna siłownia.

Sztanga w kilku wariantach

Trudno sobie wyobrazić trening siłowy bez sztangi i obciążenia. Jednym z kluczowych elementów sztangi jest gryf, który, jak wiesz, może przyjmować różne kształty, co warunkuje w znacznym stopniu jego przeznaczenie. Gryf prosty wykorzystujemy do ćwiczeń na klatkę piersiową, ale też nogi i pośladki oraz plecy, np. podczas martwego ciągu. Sprawdzi się przy podrzucie i zarzucie. Gryf łamany, jak sama nazwa wskazuje, składa się z jednego wygiętego odpowiednio pręta. Polecamy go do ćwiczeń na biceps i triceps, podobnie jak inną odmianę gryfu, jaką jest kratownica. Gryfy krótkie zostały stworzone na potrzeby hantli i mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Dzięki nim wykonasz ćwiczenia na biceps, triceps, barki, klatkę piersiową i plecy.

Obciążenia do sztangi i hantle

Mając gryf, potrzebujesz jeszcze obciążenia. W ofercie Decathlon dostępne są talerze o różnej wadze, które mogą być wykorzystane również jako hantle. Ponadto, proponujemy szeroki wybór zacisków do sztangi, które zwiększają bezpieczeństwo podczas wykonywania ćwiczeń. W Twojej domowej siłowni nie może zabraknąć hantli z możliwością zmiany obciążenia. Występują one w kompleksowych zestawach. Znajdziesz w nich m.in. krótki gryf, zaciski oraz talerze o różnej wadze, dzięki którym będziesz mógł zmieniać intensywność treningu.

Wolne ciężary w domowej siłowni to nieograniczone możliwości planowania treningu na wszystkie partie ciała przy uwzględnieniu stopnia zaawansowania treningu i efektów, jakie chcesz osiągnąć. Mając kilka sprzętów, zrealizujesz swoje największe i najbardziej ambitne cele treningowe.