#ZOSTANWDOMU i zamawiaj bezpieczenie kurierem, do paczkomatu lub do punktu odbioru. Dowiedz się więcej.

Hantle, gryfy, sztangi, obciążenia

40 artykuł artykułów

Sortuj

Porada specjalisty czat lub telefon
Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Sztanga, hantle, obciążenia – stwórz swoją domową siłownię!

Często ćwiczysz, a siłownia to Twój drugi dom? Możesz mieć własną, wyposażając ją na początek w podstawowy sprzęt, który pozwoli Ci przeprowadzić kompleksowy trening siłowy. Sam doskonale wiesz, czego potrzebujesz i bez jakich sprzętów nie możesz skutecznie budować masy mięśniowej.

Postaw na uniwersalny i wszechstronny sprzęt treningowy, aranżując strefę wolnych ciężarów. Potrzebna Ci będzie sztanga, gryf łamany, hantle o różnej wadze, a także obciążenia na sztangi. To w zupełności wystarczy, aby w Twoim garażu czy pokoju powstała funkcjonalna siłownia.

Sztanga w kilku wariantach

Trudno sobie wyobrazić trening siłowy bez sztangi i obciążenia. Jednym z kluczowych elementów sztangi jest gryf, który, jak wiesz, może przyjmować różne kształty, co warunkuje w znacznym stopniu jego przeznaczenie. Gryf prosty wykorzystujemy do ćwiczeń na klatkę piersiową, ale też nogi i pośladki oraz plecy, np. podczas martwego ciągu. Sprawdzi się przy podrzucie i zarzucie. Gryf łamany, jak sama nazwa wskazuje, składa się z jednego wygiętego odpowiednio pręta. Polecamy go do ćwiczeń na biceps i triceps, podobnie jak inną odmianę gryfu, jaką jest kratownica. Gryfy krótkie zostały stworzone na potrzeby hantli i mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Dzięki nim wykonasz ćwiczenia na biceps, triceps, barki, klatkę piersiową i plecy.

Obciążenia do sztangi i hantle

Mając gryf, potrzebujesz jeszcze obciążenia. W ofercie Decathlon dostępne są talerze o różnej wadze, które mogą być wykorzystane również jako hantle. Ponadto, proponujemy szeroki wybór zacisków do sztangi, które zwiększają bezpieczeństwo podczas wykonywania ćwiczeń. W Twojej domowej siłowni nie może zabraknąć hantli z możliwością zmiany obciążenia. Występują one w kompleksowych zestawach. Znajdziesz w nich m.in. krótki gryf, zaciski oraz talerze o różnej wadze, dzięki którym będziesz mógł zmieniać intensywność treningu.

Wolne ciężary w domowej siłowni to nieograniczone możliwości planowania treningu na wszystkie partie ciała przy uwzględnieniu stopnia zaawansowania treningu i efektów, jakie chcesz osiągnąć. Mając kilka sprzętów, zrealizujesz swoje największe i najbardziej ambitne cele treningowe.