#ZOSTANWDOMU i zamawiaj bezpieczenie kurierem, do paczkomatu lub do punktu odbioru. Dowiedz się więcej.

Sprzęt do Cross Treningu

57 artykuł artykułów

Sortuj

Porada specjalisty czat lub telefon
Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Sprzęt do cross treningu – siła, mobilność, wytrzymałość i wydolność

Trening angażujący wszystkie partie ciała i pozwalający osiągnąć wszechstronne efekty – czy taki istnieje? Jeżeli chcesz całościowo zadbać o swoje ciało i organizm, uzupełnij swój plan treningowy o cross trening. Wykorzystuje on ruchy funkcjonalne w bardzo intensywny sposób. Obejmuje on podnoszenie ciężarów, trening aerobowy i gimnastykę sportową. Odbywa się z wykorzystaniem wielu sprzętów, dzięki którym możesz opracować kompleksowy trening przynoszący szybkie i spektakularne efekty.

Jaki sprzęt do cross treningu dla początkujących i zaawansowanych?

Stwórz własną salę do cross treningu i trenuj w wolnych chwilach. Pamiętaj jednak o wykonywaniu ćwiczeń systematycznie, ponieważ tylko wtedy dostrzeżesz szybkie zmiany. Sprzęt do cross treningu umożliwia wykonywanie ćwiczeń z obciążeniem, ale też jest doskonałym sposobem, aby za każdym razem trening wyglądał zupełnie inaczej. Jakie ćwiczenia są charakterystyczne dla tego rodzaju aktywności i jaki sprzęt do cross treningu umożliwi Ci je?

  • Przysiady, ale koniecznie z obciążeniem. Będziesz potrzebować hantli i kettlebell.
  • Podciąganie na drążku.
  • Uderzenia piłką o ścianę, przyda się więc piłka lekarska.
  • Wzmocnienie mięśni górnych partii ciała będzie możliwe z wykorzystaniem TRX, czyli taśm treningowych.
  • Pompki będą bardziej efektywne, jeżeli wykorzystasz do nich specjalne uchwyty.
  • Nie zapomnij o rozgrzewce i elementach treningu cardio, świetnie sprawdzą się w tym celu skoki na skakance.
  • Twoja prywatna siłownia

    Sprzęt do cross treningu pozwoli Ci stworzyć własną siłownię, z której zawsze będziesz mógł skorzystać. Na początek wystarczą podstawowe sprzęty, jak kettlebell, hantle, skakanka i drążek do podciągania. Uwaga, to uzależnia! W każdym momencie możesz powiększyć swoją siłownię o inny sprzęt do cross treningu. Decathlon Ci w tym pomoże! U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój trening był ciekawy, skuteczny, angażował wszystkie partie Twojego ciała, dostarczał Ci pozytywnych emocji i przynosił coraz lepsze efekty. Sprawdź również buty i odzież do cross treningu w ofercie Decathlon.