59
artykuł artykułów dla

Sprzęt do Cross Treningu

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Sprzęt do cross treningu – siła, mobilność, wytrzymałość i wydolność

Trening angażujący wszystkie partie ciała i pozwalający osiągnąć wszechstronne efekty – czy taki istnieje? Jeżeli chcesz całościowo zadbać o swoje ciało i organizm, uzupełnij swój plan treningowy o cross trening. Wykorzystuje on ruchy funkcjonalne w bardzo intensywny sposób. Obejmuje on podnoszenie ciężarów, trening aerobowy i gimnastykę sportową. Odbywa się z wykorzystaniem wielu sprzętów, dzięki którym możesz opracować kompleksowy trening przynoszący szybkie i spektakularne efekty.

Jaki sprzęt do cross treningu dla początkujących i zaawansowanych?

Stwórz własną salę do cross treningu i trenuj w wolnych chwilach. Pamiętaj jednak o wykonywaniu ćwiczeń systematycznie, ponieważ tylko wtedy dostrzeżesz szybkie zmiany. Sprzęt do cross treningu umożliwia wykonywanie ćwiczeń z obciążeniem, ale też jest doskonałym sposobem, aby za każdym razem trening wyglądał zupełnie inaczej. Jakie ćwiczenia są charakterystyczne dla tego rodzaju aktywności i jaki sprzęt do cross treningu umożliwi Ci je?

  • Przysiady, ale koniecznie z obciążeniem. Będziesz potrzebować hantli i kettlebell.
  • Podciąganie na drążku.
  • Uderzenia piłką o ścianę, przyda się więc piłka lekarska.
  • Wzmocnienie mięśni górnych partii ciała będzie możliwe z wykorzystaniem TRX, czyli taśm treningowych.
  • Pompki będą bardziej efektywne, jeżeli wykorzystasz do nich specjalne uchwyty.
  • Nie zapomnij o rozgrzewce i elementach treningu cardio, świetnie sprawdzą się w tym celu skoki na skakance.
  • Twoja prywatna siłownia

    Sprzęt do cross treningu pozwoli Ci stworzyć własną siłownię, z której zawsze będziesz mógł skorzystać. Na początek wystarczą podstawowe sprzęty, jak kettlebell, hantle, skakanka i drążek do podciągania. Uwaga, to uzależnia! W każdym momencie możesz powiększyć swoją siłownię o inny sprzęt do cross treningu. Decathlon Ci w tym pomoże! U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój trening był ciekawy, skuteczny, angażował wszystkie partie Twojego ciała, dostarczał Ci pozytywnych emocji i przynosił coraz lepsze efekty. Sprawdź również buty i odzież do cross treningu w ofercie Decathlon.