16
artykuł artykułów dla

Odzież i buty Cross Trening | Trening siłowy

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Obuwie i odzież do cross treningu – czy jesteś dobrze przygotowany?

Podstawą dobrego cross treningu jest wygoda, komfort i bezpieczeństwo. Zaczynając trenować, nie możesz zapomnieć o odpowiednim stroju sportowym. Nie może być to przypadkowa bawełniana koszulka nieodprowadzająca wilgoci czy też buty, które nie gwarantują dobrej stabilizacji stopy. Odzież do cross treningu to zestaw, w skład którego wchodzą koszulka, spodnie, buty, a dla kobiet również biustonosz sportowy zapewniający komfort i wygodę podczas wykonywania wymagających ćwiczeń. Zarówno odzież, jak i obuwie muszą być wykonane z elastycznych, ale oddychających materiałów, nie mogą ograniczać ruchów i podrażniać skóry. Wymagania są więc duże, ale Decathlon ponownie podjął skuteczną próbę skompletowania dla Ciebie idealnego stroju treningowego.

Odzież do cross treningu – gotowy zestaw od Decathlon

Nasi eksperci i miłośnicy aktywności fizycznej stawiają na wygodę, wysoką jakość materiałów oraz modne fasony i wzornictwo. Damska odzież do cross treningu to szeroki wybór elastycznych, długich legginsów wykonanych z materiałów skutecznie odprowadzających wilgoć, z wstawkami ochronnymi w newralgicznych strefach ciała. Alternatywą są krótkie spodenki, bardzo lekkie i wytrzymałe. Wśród koszulek treningowych znajdziesz topy crossowe i koszulki z krótkim rękawem.

Męska odzież do cross treningu obejmuje legginsy dobrze dopasowujące się do ciała, koszulki kompresyjne i krótkie spodenki treningowe. Bogata kolorystyka i ciekawe wzornictwo pozwolą Ci stworzyć kompletny strój treningowy.

Specjalistyczne obuwie do cross treningu

Zapewnia bezpieczeństwo podczas każdego ruchu. Cross trening charakteryzuje się dużą dynamiką, angażuje wszystkie partie ciała, cały ciężar często spoczywa na stopach. Obuwie do cross treningu musi zapewniać stabilizację stopom oraz amortyzować wszelkie wstrząsy. Nie może być zbyt miękkie, ale powinno być wykonane z przewiewnego materiału. Nie tylko to wiemy, lecz także stosujemy w praktyce, proponując Ci obuwie i odzież do cross treningu, które zostały dostosowane do intensywnego treningu funkcjonalnego. Poczujesz się komfortowo, zapewnisz bezpieczeństwo stopom i komfort ruchu całemu ciału.