Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Sprzęt fitness cardio

50 artykuł artykułów

Sortuj

  • Twój wybór: (0) Wyczyść wszystkie filtry
  • Dostępność produktu

  • Rodzaj produktu

  • Maksymalna waga użytkownika

  • Waga koła zamachowego

  • Moc silnika

  • Typ oporu

  • Cena

  • Marka

  • Ocena użytkowników

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Sprzęt fitness – spalaj kalorie szybko, skutecznie i przyjemnie!

Zdecydowałeś się zadbać o siebie, swoje ciało i organizm. Zaczynasz treningi fitness, ale postawiłeś na trening w domu. Poszukujesz więc sprzętu fitness, który pozwoli Ci codziennie realizować swój plan. Do wyboru masz różne maszyny – znajdzie się coś dla lubiących biegać lub jeździć na rowerze oraz tych, którzy poszukują czegoś nowego. Sprzęt fitness to szeroki wybór rowerów stacjonarnych, stepperów, ergometrów i bieżni. Mamy również coś ekstra – trampoliny fitness.

Sprzęt fitness dla tradycjonalistów

Biegasz, jeździsz na rowerze lub rolkach? Nie szukasz nowych form aktywności, tylko preferujesz to, co jest ci już znane? Najlepszym sprzętem fitness będzie dla Ciebie bieżnia, która daje ogromne możliwości do samodzielnego opracowania treningu cardio. Interwały, trening aerobowy, bieg długodystansowy, sprint, a nawet podbiegi – to wszystko oferuje Ci bieżnia. Jeżeli jesteś fanem pedałowania, zdecyduj się na rower stacjonarny lub eliptyczny, by jeździć na rowerze bez wychodzenia z domu.

Sprzęt fitness dla poszukiwaczy nowych aktywności

Bieżnia i rower stacjonarny nie są dla Ciebie? Możesz wybrać stepper, który znajdziesz na każdej siłowni. Świetnie modeluje dolne partie ciała, a przy dłuższym treningu daje mocny wycisk. Jeżeli zależy Ci na dobrze zbudowanych ramionach, barkach i plecach, polecamy ergometr – sprzęt fitness, który umożliwi Ci skoncentrowanie się na górnych partiach ciała. Fanom skakania polecamy trampoliny, czyli mocno rozwijający się w ostatnim czasie trend, szczególnie wśród kobiet. Wyskaczesz na niej setki kalorii i spalisz tkankę tłuszczową, bawiąc się świetnie przy muzyce.

Bardzo prostym i tanim sprzętem fitness jest step, na którym możesz wykonywać ćwiczenia cardio w układzie choreograficznym przy muzyce. To doskonały sposób, aby spalić zbędne kilogramy, wymodelować sylwetkę i uwolnić dużą porcję hormonów szczęścia.

Sprzęt fitness do domowej siłowni! A w jaki sposób Ty będziesz podkręcać swój metabolizm? Sprawdź również akcesoria w ofercie Decathlon.