Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Trampoliny

11 artykuł artykułów

Sortuj

 

Trampoliny – duża dawka pozytywnej energii

Aktywność fizyczna powinna być przyjemnością, sprawiać radość i powodować, że nie chcemy przestać ćwiczyć. Kiedy do Twojego planu treningowego wkrada się nuda, czas na zmiany! Nawet ćwiczenia gimnastyczne w pewnym momencie, kiedy powtarzasz je codziennie, tak bardzo przestają Cię cieszyć, że nie dostrzegasz nawet kolejnych efektów. Jeżeli zależy Ci dawce pozytywnej energii, to Decathlon zawsze proponuje trampoliny. Można na nich wyskakać zarówno formę i smukłą sylwetkę, jak i dobrze wyrzeźbione mięśnie czy elastyczne stawy. Tyle dobrego, a Ty jeszcze się zastanawiasz?

Jeżeli nie masz jeszcze trampoliny…

…zmień to, a przekonasz się, że jej popularność nie jest przypadkowa. Trampoliny są dobrym sposobem na spalenie dużej liczby kalorii w stosunkowo krótkim czasie. Już w godzinę możesz pozbyć się nawet 1000 kalorii, co oczywiście zależy od intensywności treningu. Przyrząd ten świetnie sprawdzi się podczas rozgrzewki oraz treningu cardio. Ale to nie wszystko! Skoki usprawniają krążenie, wspierają pracę układu sercowo-naczyniowego i dotleniają cały organizm. Twój metabolizm skutecznie przyśpiesza, z organizmu uwalniają się toksyny, a dodatkowo szybko poprawia się proces trawienia. Trampoliny angażują wszystkie partie mięśni, co sprawia, że każdy skok to wzmocnienie dla całego ciała. Ważne jest, aby przez cały czas utrzymywać napięte mięśnie brzucha – jest to niezbędne do prawidłowego skakania, a dodatkowo skutkuje płaskim i umięśnionym brzuchem. Na pewno dostrzeżesz poprawę swojej koordynacji ruchowej i większą gibkość. Poprawi się też Twoje samopoczucie i łatwiej będzie Ci radzić sobie ze stresem.

Trampoliny do domu i ogrodu

Decathlon przygotował dla Ciebie trampoliny przeznaczone do użytku domowego, jak też na zewnątrz. Jeżeli lubisz skakać samemu, wybierz mniejszą trampolinę fitness, którą można spotkać m.in. na siłowni i w klubie fitness. Chcesz zachęcić do aktywności i wspólnej zabawy swoich bliskich? Zdecyduj się na trampolinę o większych rozmiarach z siatką ochronną, na której możecie skakać całą rodziną.