Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Torby wędkarskie

20 artykuł artykułów

Sortuj

  • Twój wybór: (0) Wyczyść wszystkie filtry
  • Cena

  • Marka

  • Procent obniżki

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Torby wędkarskie na sprzęt i akcesoria

W reklamówce, małym plecaku i kilku torbach, ponieważ w jednej trudno było Ci zmieścić wszystko…to nie najlepszy sposób na transport i przechowywanie sprzętu wędkarskiego. Na pewno nie jest on odpowiednio zabezpieczony, istnieje ryzyko, że coś zgubisz, możesz też o czymś zapomnieć, ale też na pewno nie jest Ci wygodnie z takim „bagażem”. W wędkarstwie dobra organizacja jest ważna, w związku z czym nic nie zakłóci Ci Twojego spokoju. Polecamy Ci torby wędkarskie, które pozwolą Ci raz na zawsze pożegnać się z plastikowymi reklamówkami i małymi, niepraktycznymi torebkami.

Miejsce na wszystko

Torby wędkarskie to szeroki wybór wariantów, które różnią się rozmiarami, pojemnością, ilością komór, przegród i kieszeni. Możesz więc zdecydować się na taki model, który najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. Jak dużo miejsca potrzebujesz? Czy jesteś zwolennikiem jednodniowych czy kilkudniowych wypraw? Masz kilka czy kilkanaście rodzajów przynęt i spławików? To wszystko ma wpływ na wielkość Twojej torby wędkarskiej. Nie warto kupować zbyt dużej, może być tak, że będzie ona ważyła znacznie więcej niż jej zawartość. Torby wędkarskie posiadają uchwyty i paski, koniecznie powinny być regulowane. To pozwoli Ci skuteczniej odciążyć kręgosłup. Co więcej, duża ilość kieszeni stanowi doskonały sposób na zachowanie porządku, łatwiej i szybciej też wszystko znajdziesz.

Torby wędkarskie i innowacyjne rozwiązania

Wydaje się, że torba jest tylko torbą i nie za wiele można w niej zmienić. Nasi projektanci udowadniają jednak, że wystarczy odrobina kreatywności, aby powstało coś naprawdę zaskakującego. W naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne, uniwersalne torby wędkarskie, jak też bardziej rozbudowane. Przykładem jest torba karpiowa z dużą ilością przegród i kieszeni oraz z nóżkami, które po rozstawieniu torbę zamieniają w stolik. Materiał nie ma bezpośredniego kontaktu z podłożem, a dodatkowo możesz wygodniej sięgać po kolejne przynęty, siedząc na taborecie czy krzesełku.