Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Skrzynki wędkarskie

4 artykuł artykułów

Sortuj

  • Twój wybór: (0) Wyczyść wszystkie filtry
  • Rozmiar

  • Cena

  • Ocena użytkowników

 

Skrzynki wędkarskie na akcesoria i ekwipunek wędkarza

Wybierając się na ryby, należy zabrać ze sobą nie tylko wędkę. Na wyposażenie wędkarza składają się ponadto kołowrotek, spławiki, przynęty, haczyki, nóż, latarka, szpule i ewentualnie rękawice i dodatkowo przybory higieniczne. Każdy wędkarz doskonale wie, że niemożliwe jest zapakowanie tego wszystkiego do kieszeni spodni. Niektórzy swoje akcesoria przechowują w plecaku lub torbie. Pewnie niejednokrotnie przekonali się, że trudno jest w nich coś znaleźć, kiedy wszystko znajduje się w jednej przegrodzie. To może skrzynka wędkarska rozwiąże Twój problem? To pojemnik, w którym wszystko możesz odpowiednio poukładać oraz posegregować.

Twoja pierwsza skrzynka wędkarska

Zdecydowałeś się na jej zakup i szukasz takiej, która pomieści wszystkie Twoje akcesoria wędkarskie, będzie wygodna w transporcie i oczywiście odporna na uszkodzenia mechaniczne. Skrzynki wędkarskie różnią się rozmiarami. Wybieramy zatem taką, która nie tylko pomieści wszystkie nasze akcesoria, ale też pozostanie w niej nieco miejsca. W przyszłości Twój ekwipunek może się przecież powiększyć. Skrzynki wędkarskie mają też w różny sposób zagospodarowaną przestrzeń. Najprostsze i jednocześnie najtańsze modele to pudełka jednokomorowe. Są też takie, które posiadają kilka szuflad. Posiadają przegrody, które umożliwiają organizację przestrzeni i tym samym ułatwiają szybkie znalezienie konkretnej rzeczy bez konieczności wyjmowania wszystkich innych. Mają też rączki do transportu i są wykonane z materiałów odpornych na wpływ czynników zewnętrznych.

Eko wędkarze

Spędzasz dużo czasu na świeżym powietrzu, obcujesz z naturą, z którą zdążyłeś się już zaprzyjaźnić. Zapewne dobro środowiska naturalnego nie jest Ci obce. W ofercie Decathlon dostępne są skrzynki wędkarskie, które w 20-25% wykonane są z materiałów, podchodzących z recyklingu. Dla Ciebie to wygodny gadżet, dla przyrody po prostu dobry wybór, który chroni ją przed zanieczyszczeniami.