Golf

Witamy w świecie golfa !

Decathlon oferuję pełną gamę produktów technicznych i innowacyjnych, aby pomóc w Twojej grze.

 

KOSZULKI POLO DO GOLFA

Doskonała oddychalnność i trwałość !

 
 

Inesis
BLUZA WIATROSZCZELNA Windcut 900

7999

Wodoodporność - lekkość

 

Golf

Granie w golfa polega na tym by być skupionym i doskonalić swoje ruchy, to nie siła odgrywa tutaj główną rolę, choć jest pomocna. Zaś między udrzeniami w piłeczkę golfową, będziemy chodzić w otoczeniu zadbandej zieleni. Średnia gra w gofla trwa około 5 godzin, gdzie pokonuje się kilka kilomterów spacerując.

Z czym kojarzy Ci się golf?

Zielona trawa, otwarte przestrzenie i spacerowanie przerywane precyzyjnymi udrzeniami. Wbrew pozorem nie jest to sport dla osób majętnych, a jest idealny dla tych, którzy lubią połączyć spacerowanie z aktywnością fizyczną. Cała gra nie wymaga dużej sprawności fizycznej a cierpliwości i czasu.

Aby rozpocząć przygodę z golfem, potrzebujemy odpowiedniego zestawu kijów, które pomogą nam trafić do dołka, w różnych warunkach. Co więcej niezbędne będą buty, pomagające zachować stabliną postawę podczas swingu oraz wygodny strój, który jest także elegancki.

Celem każdej gry, jest trafienie piłką golfową do dołka z użyciem spejalnych kijów. Mimo że jest to sport indywidulany, najczęściej wykonywany jest w grupie, dzięki czemu czas spędzony na polu golfowym jest formą wspólnego uprawiania sportu, gdzie rywalizacja jest rzeczą poboczną a ważniejsze jest wspólne spędzany czas.