Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Bluzy na rower

16 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

BLUZY ROWEROWE

Koszulka rowerowa – wygodna i oddychająca, umożliwiająca odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Spodenki – przylegające do ciała, elastyczne, niepowodujące otarć, zapewniające swobodę ruchów. Buty – wygodne, przystosowane do roweru szosowego, o doskonałej przyczepności.
Czy zadbałeś o wszystko? Na słoneczne, ciepłe dni z pewnością jesteś przygotowany perfekcyjnie, jednak klimat w Polsce jest zmienny, pogoda lubi zaskakiwać, ale też nie cały rok temperatury osiągają wysokie wartości. Pamiętałeś o ciepłej bluzie na jesień i zimę oraz o lżejszej, bez ocieplenia na chłodniejsze lato i wiosnę? My nigdy nie zapominamy o dobrym przygotowaniu, dlatego proponujemy Ci bluzy rowerowe w wielu wariantach i wzorach.

Bluza rowerowa z ociepleniem czy bez?

Pytanie, które stawia sobie większość rowerzystów, którzy po raz pierwszy kupują bluzę rowerową. To zależy od tego, czy na rowerze jeździsz przez cały rok czy tylko w okresie wiosenno-letnim. Garderoba sportowca musi być zróżnicowana i mieścić w sobie strój przystosowany do różnych warunków atmosferycznych. Bluza rowerowa ocieplana polecana jest dla tych, którzy z roweru nie rezygnują - nawet pomimo śniegu i chłodnego wiatru. Jeżeli jednak rower „odkurzany” jest tylko na lato, z powodzeniem wystarczy bluza bez ocieplenia, chyba, że jesteś wyjątkowo ciepłolubny!

Bluza rowerowa do zadań specjalnych

Bluzy podobnie jak kurtki wykonuje się również z materiału, jakim jest softshell, który charakteryzuje się skutecznością w ochronie przed wiatrem, jak też zdolnością do odprowadzania wilgoci na zewnątrz. Wielu rowerzystów stosuje je zamiennie z kurtkami, jednak należy mieć na uwadze, że softshell nie jest materiałem wodoodpornym, dlatego przy ciemnych chmurach warto mieć przy sobie kurtkę rowerową przeciwdeszczową.

Moda rowerowa

Na rowerze też można wyglądać modnie i czuć się atrakcyjnie, co jest ważne szczególnie dla kobiet. Bluzy rowerowe dostępne w sklepie Decathlon są dostępne w wielu fasonach – bardziej dopasowanych, jak też o kroju regular. Tył jest wydłużony, co zapewnia ochronę pleców podczas jazdy w pochylonej pozycji. Niektóre mają otwory na kciuki oraz wentylację w miejscach, które są najbardziej potliwe. Co więcej, wyposażone są w wewnętrzne i zewnętrzne kieszenie i wyższy kołnierz, który chroni przed wiatrem. Szeroka paleta kolorów i wzorów bluz rowerowych pozwala na wybór tej, która spełni oczekiwania rowerzysty w każdym aspekcie.