Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Rowery dla mężczyzn

90 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

ROWERY MĘSKIE

Jeszcze do niedawna męski rower kojarzył się z typowym rowerem górskim. To one cieszyły się największą popularnością wśród rowerzystów płci męskiej. Dzisiaj spotkać ich można na rowerach różnych typów – nie tylko góralach, ale też rowerach trekkingowych, szosowych, a nawet miejskich. Planujesz właśnie zakup roweru i nie wiesz, jaki wybrać? Pomożemy!

Rower górski dla poszukiwaczy przygód

Pomimo, że pojawiły się nowe trendy w kolarstwie, góral pozostaje dla mężczyzny jednym z lepszych wyborów. Musisz jednak wiedzieć, że nie jest to rower uniwersalny. Świetnie radzi sobie w trudnych warunkach, nie bez powodu został nazwany rowerem górskim. Doskonale radzi sobie w jeździe po kamieniach, błocie, piachu i terenie o zróżnicowanym kącie nachylenia. W mieście bywa z nim jednak różnie, oczywiście również po asfalcie i miejskich drogach można nim jeździć, ale w takich warunkach znacznie lepiej radzi sobie rower miejski.

Rower miejski dla mężczyzny? Tak, ale nie dla każdego!

Holender to raczej rower dla kobiet – tak sądzi większość mężczyzn. Mimo tego są tacy, którzy wybierają właśnie ten typ roweru. Powinni o nim pomyśleć Ci, którzy poszukują jednośladu do jazdy po mieście, dojazdu do pracy czy do szkoły. Ma wygodne, szerokie siodełko, wyprofilowaną odpowiednio ramę i duże koła. Nie jest to jedna rower, którym rozwiniesz duże prędkości i dzięki któremu będziesz królem szosy.

Szybka jazda na rowerze szosowym

Twoim priorytetem jest rozwijanie dużych prędkości? Poszukujesz niezapomnianych emocji i adrenaliny? A zatem wybierz rower szosowy. Jest idealny do jazdy po asfalcie z dużą prędkością. Lekki, zwinny i szybki – doskonały do trenowania formy i bicia rekordów. Szosówkę wyróżniają wąskie opony i wysoko osadzone siodełko, jazda odbywa się w pozycji mocno pochylonej do przodu, co sprzyja odpowiedniej aerodynamice.

Nadal jesteś niezdecydowany? Twój rower powinien być bardziej uniwersalny, gwarantować komfort jazdy po mieście oraz łatwość w pokonywaniu trudnych tras? Takie wymagania spełnia rower trekkingowy. Jest rowerem dla mężczyzny, który oczekuje od niego większej elastyczności.