Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Stroje dla kolarzy

97 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

STROJE KOLARSKIE

Bez wątpienia trendy kolarskie najlepiej odzwierciedlają kolarze szosowi. To oni są symbolem kolarskiej mody. Wyróżnia się ona bogactwem kolorów, to one mają za zadanie wyróżniać poszczególne teamy spośród pozostałych startujących w zawodach. Poza tym, strój kolarki zawsze składa się ze spodenek i koszulki lub całościowego kombinezonu, butów kolarskich, specjalnych skarpetek i kasku, a także okularów rowerowych. Poszukując idealnego stroju kolarskiego, jesteśmy pewni, że w naszej ofercie znajdziesz to, co wpisuje się w Twoje postrzeganie kolarskiej mody.

Strój kolarski – podstawowe cechy

Jeżeli chodzi o aspekty estetyczne, to każdy element stroju kolarskiego powinien pasować do pozostałych, musi stanowić jedną całość. W większości modeli są to koszulki i spodnie lub kombinezony, które są wielobarwne, pozwalają wyróżniać się na szosie. Spodenki są krótkie, nierzadko posiadające praktyczne szelki zwiększające komfort jazdy. Koszulki charakteryzują się stójką z suwakiem i kilkoma, 2-3, kieszeniami z tyłu. Zarówno spodenki, jak i koszulki wykonane są z materiałów oddychających, odprowadzających wilgoć. Zapewniają komfort termiczny kolarzowi i maksymalną swobodę. Niektóre modele posiadają silikonowe wykończenia, które zapobiegają zsuwaniu się stroju.

Dla kogo profesjonalny strój kolarski

Strój kolarski jest dedykowany przede wszystkim profesjonalnym kolarzom szosowym, którzy na co dzień trenują oraz pokonują kilkadziesiąt kilometrów. Nie oznacza to jednak, że osoby rekreacyjnie uprawiające ten sport nie zyskają na ich zakupie. Jest to odzież, która została precyzyjnie dostosowana do potrzeb miłośników tego sportu. Posiada wszystkie najważniejsze cechy, jest elastyczna, oddycha, odprowadza wilgoć i zapewnia komfort termiczny, jest również bardzo wygodna. Jeżeli na rowerze jeździsz nawet kilka razy w tygodniu, to strój kolarski z pewnością jest propozycją dla Ciebie!