1 artykuł dla

Odzież skate

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
Powrót do listy
Porównaj moje produkty
 

Spodnie, spodenki

Do jazdy na deskorolce warto wybierać odzież, która jest przede wszystkim wygodna i nie krępuje ruchów podczas aktywności. Wśród takich ubrań znajdują się charakterystyczne szerokie spodnie i spodenki.


Długie spodnie lub modele w wersji trzy czwarte sprawdzają się głównie w chłodniejszych miesiącach, gdy nadal chce się trenować w skateparku czy też podróżować po mieście. Mogą mieć rozmaite kolory, jednak ze względów praktycznych królują szarości, czernie i granaty, które zdecydowanie wolniej się brudzą. Typowe dla nich jest to, że krok znajduje się znacznie niżej niż w przypadku tradycyjnych modeli. Jedne posiadają nogawki, które rozszerzają się bardzo mocno ku dołowi, natomiast inne okazują się zupełnie proste. To od nas zależy, jaki fason wybierzemy.

 

Krótkie spodenki są najodpowiedniejsze na lato oraz wiosnę. Zapewniają wówczas przyjemny przewiew w wyjątkowo upalne dni, a przy okazji wygodę, umożliwiającą swobodne poruszanie się w każdej sytuacji. Można je również wykorzystać podczas biegania, jazdy na rowerze czy rolkach. Będą także odpowiednie na długie spacery. Ich kolory są różne. Najczęściej można spotkać egzemplarze gładkie, choć zdarzają się też spodenki z efektownymi pod względem graficznym wzorami, które od razu zwrócą uwagę wszystkich wokół.