Snowboard

Witaj w świecie snowboardu! Oferujemy szeroką gamę produktów, które umożliwią Ci czerpanie jeszcze większej radości z uprawiania tego sportu. Widzimy się na stoku!

 
 

SPRZĘT SNOWBOARDOWY

 
 

ZESTAW SNOWBOARDOWY
WED'ZE Endzone 500 JIB

99999

 
 

WED'ZE
KURTKI I SPODNIE SNOWBOARDOWE

Wejdź i sprawdź naszą ofertę kurtek i spodni snowboardowych. Wysoka jakość, niska cena i ciekawy wygląd to cechy, jakie posiadają nasze produkty. Przekonaj się sam!

 

Czas na snowboard!

Prędkość, adrenalina i dobra zabawa – lubisz to? Jeżeli tak, to snowboard jest wymarzonym sportem zimowym właśnie dla Ciebie. Jeszcze do niedawna na stokach snowboardziści byli zdominowani przez narciarzy, dzisiaj doskonale odnajdują się w tym środowisku i już nie są tymi „drugimi”.

Snowboard zyskał popularność w naszym kraju kilka lat temu. To sport, który szczególnie upodobali sobie młodzi ludzie. Był czas, kiedy młodzież porzucała narty, wskakując na jedną deskę. Dzisiaj jeżdżą na niej również starsi sportowcy amatorzy, a nawet już 5-letnie dzieci. My również jesteśmy fanami snowboardowego zimowego szaleństwa. Lubimy się dobrze bawić, aktywnie spędzać czas i wciąż jesteśmy głodni wrażeń. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz na wyjazdy snowboardowe. Przygotujesz się do kolejnego sezonu lub wymienisz już zużyty sprzęt i ubrania na nowe. Podążamy za aktualnymi trendami, dlatego możemy Ci zaproponować najnowsze modele desek snowboardowych i modne kurtki snowboardowe i spodnie snowboardowe. Znajdziesz u nas czapki, gogle, rękawice, a także pokrowce na snowboard i narzędzia do serwisu snowboardu.

Podstawowe wyposażenie snowboardzisty

Sprzęt snowboardowy składa się z 3 podstawowych elementów, koniecznie muszą być wszystkie, aby możliwa była jazda na desce. Jest to oczywiście deska snowboardowa, która występuje w kilku wariantach, z których każdy przeznaczony jest dla innego stylu jazdy. Są deski snowboardowe damskie i męskie, a także dziecięce. Drugim ważnym elementem są wiązania snowboardowe, które można kupić w zestawie z deską lub osobno. Wśród nich również znajdziesz kilka wariantów. Są też oczywiście buty snowboardowe, inne niż te, w których jeździmy na nartach.

Ubieramy snowboardzistów

Sprzęt snowboardowy to nie wszystko. Potrzebujesz jeszcze dobrze się ubrać, aby nie dać się pokonać niesprzyjającej często pogodzie. Koniecznie wybierz kurtkę i spodnie snowboardowe, przyda się też bielizna termoaktywna. Do niezbędnych dodatków należą rękawiczki, czapka i skarpety. Nie ryzykuj i nie próbuj jazdy bez gogli i bez kasku, baw się dobrze, ale zawsze bezpiecznie!

Czy o czymś zapomnieliśmy? Sprawdź naszą ofertę, a przekonasz się, czego jeszcze potrzebujesz!