Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Odzież narciarska

179 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Odzież narciarska dla małych i dużych narciarzy

Jesteś przygotowany do kolejnego narciarskiego sezonu? Czy Twój sprzęt narciarski jest gotowany na stok? W jaki sposób prezentuje się Twoja garderoba? Czy Twoja odzież na narty to kompletny strój czy może czegoś ci brakuje? O odpowiednim przygotowaniu sprzętu i stroju warto pomyśleć już wcześniej, aby spokojnie zaplanować wyjazd. Wybór dobrej jakości kurtki i spodni narciarski gwarantuje Ci przygotowanie na kilka sezonów.

Co będzie Ci potrzebne? Kurtka, spodnie narciarskie, bielizna termoaktywna dla narciarzy, ciepła bluza i sweter. Musisz nie tylko zapewnić sobie komfort termiczny, ale również wygodę. Nasze propozycje łączą te dwie kluczowe cechy, a Ty masz pewność, że będziesz się naprawdę dobrze bawić! W naszym sklepie dostępna jest również szeroka oferta akcesoriów odzieżowych zimowych, które zapewnią dodatkowe ciepło podczas szusowania.

Kluczowe 3 warstwy

Na narty ubieramy się na przysłowiową cebulkę. Zaczynamy od warstwy, która jest najbliżej ciała, czyli bielizny termoaktywnej. Ma ona zapewnić ochronę przed chłodem i jednocześnie umożliwić skuteczne odprowadzanie wilgoci. Składa się z koszulki i spodni termoaktywnych. Następnie zakładamy warstwę docieplającą, czyli sweter lub bluzę. Magazynują one ciepło wytwarzane przez nasze ciało. Jest jeszcze warstwa wierzchnia, czyli kurtka narciarska i spodnie narciarskie. Chronią nas przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Zdarza się, że pogoda nie sprzyja - jest zimno, mokro i pada intensywny śnieg. Nie pozwól, aby pogoda pokrzyżowała Ci plany!

Odzież narciarska – co Ci powie metka?

Zanim wybierzesz ubranie, które ma Ci zapewnić komfort i wygodę podczas zimowego szaleństwa na stoku, czytasz metki? To dobry nawyk, ponieważ to z nich dowiesz się, z czego wykonana jest kurtka narciarska czy spodnie narciarskie i tym samym ocenisz, czy sprawdzi się w każdych warunkach. Wybieraj odzież narciarską, która wykonana została z wiatroszczelnego, wodoszczelnego i oddychającego materiału Gore-Tex. Na metkach szukaj informacji o Hydrotex, Cordura, Solar-alfa, PowerTech, Powertex, No Wet i Aquatex, każda z tych technologii zapewni Ci skuteczną ochronę przed wiatrem i wodą.

Odzież oraz akcesoria narciarskie są inwestycją na kilka sezonów, dlatego warto wybrać takie elementy stroju, które cechują się dobrymi parametrami technicznymi. Dzięki temu będziesz nie tylko przygotowany na tę zimę, ale też kolejną. Przed Tobą świetna zabawa, ale również trudne warunki i sprawdzian dla wybranego przez Ciebie stroju sportowego.