Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Akcesoria narciarskie

106 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Czapki narciarskie, gogle narciarskie, pokrowce na narty – Decathlon uzupełnia narciarskie ekwipunki!

Planujesz wyjazd na narty? Kochasz zimowe szaleństwo na stoku? Jesteś miłośnikiem aktywnego wypoczynku? Niestraszna Ci zima i mrozy? Decathlon pomoże Ci się perfekcyjnie przygotować do kolejnego białego sezonu. Masz już sprzęt narciarski, w Twojej garderobie jest już kurtka narciarska i spodnie narciarskie. Czy jednak czegoś Ci nie brakuje?

Każdy narciarz przyzna, że trudno wytrzymać na nartach bez rękawiczek i czapki. Na bezpieczeństwo wpływ ma kask narciarski, z kolei do wzrostu komfortu przyczynia się obecność gogli. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria narciarskie, które uzupełnią Twoje sportowe wyposażenie. Nie zapominamy o szczegółach, nie bagatelizujemy detali, …a Ty?

Akcesoria narciarskie – dodatki do zimowej stylizacji

Odzież narciarska nie ogranicza się jedynie do spodni i kurtki. To, co czym nie możemy nigdy zapominać, to rękawice narciarskie. Ich brak oznacza nie tylko dyskomfort, lecz przede wszystkim ryzyko odmrożenia. Proponujemy rękawice narciarskie pięciopalcowe i jednopalcowe, ze wzmocnionym materiałem, dodatkowo regulacją szerokości przy nadgarstku, wodoodporne i skutecznie chroniące przed zimnem. Pamiętaj o ciepłych skarpetach narciarskich, najlepszą opcją są skarpety długie podzielone na strefy, wykonane z syntetycznego włókna. W ofercie Decathlon znajdziesz też szeroki wybór czapek męskich, damskich i dziecięcych. Jest też coś, co uważamy za najważniejsze – kaski narciarskie odpowiedzialne za Twoje bezpieczeństwo. Wybierz do nich gogle narciarskie i stwórz zestaw idealny.

Akcesoria narciarskie – dodatki do Twojego sprzętu narciarskiego

Obok akcesoriów dla Ciebie znajduje się dodatkowe wyposażenie, które pomoże Ci zatroszczyć się o Twoje narty. Są to pokrowiec na narty, smary i narzędzia do serwisu nart, suszarki i wiele innych akcesoriów, które mogą Ci się przydać. Szczególnie polecamy pokrowce na narty, dzięki którym transport i przechowywanie sprzętu będzie łatwiejsze. Co więcej, zabezpieczysz swoje narty na okres wiosenno-letni i zapewnisz im właściwe warunki do przeczekania upałów. Jeżeli zależy Ci na samodzielnym zadbaniu o sprzęt, to nie zapominaj o regularnych smarowaniu nart. Możesz to zrobić samemu, potrzebujesz tylko specjalny smar. To proste!