Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Łyżwiarstwo figurowe

23 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Odkryj świat łyżwiarstwa figurowego w Decathlon

Odkryj szeroki wybór produktów i akcesoriów do łyżwiarstwa figurowego, niezbędnych do jazdy na każdym poziomie zaawansowania. Od odzieży po łyżwy figurowe i akcesoria... oferujemy cały sprzęt i odzież niezbędną do uprawiania łyżwiarstwa figurowego. Dla wszystkich chcących poznawać i rozwijać się w łyżwiarstwie figurowym.

Łyżwiarstwo figurowe to sport o wielu zaletach

Łyżwiarstwo figurowe to intensywny i wymagający sport, który ma wiele zalet przynoszących dużo radości i przyjemności. Pozwoli Ci rozwijać cechy fizyczne, motoryczne oraz kognitywne jednocześnie. Oto niektóre z nich: pewność siebie, koncentracja, samodyscyplina, równowaga, koordynacja, muzykalność, wysiłek, upór, wytrzymałość, poprawa funkcji oddechowych i serca.

Niezbędnę produkty do uprawiania łyżwiarstwa figurowego

Na początek ważne jest posiadanie odpowiedniego sprzętu. Łyżwy figurowe są niezbędnym wyposażeniem każdego łyżwiarza. W zależności od treningu i poziomu, idealna łyżwa nie bedzie zawsze taka sama. Dlatego wazny jest odpowiedni dobór. Dzięki akcesoriom do łyżew utrzymasz swój sprzęt w dobrej kondycji i zapewnisz też dobrą jakość jazdy. Oferujemy również odzież do łyżwiarstwa figurowego.

Sprzęt do łyżwiarstwa figurowego, niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, pomogą Ci dobrać DORADCY SPORTOWI DECATHLON.