Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Poznaj przyjemność trenowania z linią

Energy

logo
image

Postanowione! Wracasz do formy!

Jednak z programem sportowym dostosowanym do Twojego rytmu: lubisz aktywnie spędzać czas i jednocześnie czuć się komfortowo? Czuć lekkość podczas ćwiczeń? To Twoja definicja przyjemnego treningu! Gotowa? Rzuć okiem na linię Energy.

image

Komfort i lekkość

 • image

  odprowadzanie potu

Linia Energy jest idealna dla pasjonatek fitness, które trenują 1-2 razy w tygodniu. Strój dopasowuje się do wszystkich Twoich ruchów i do Twojego stylu: modne, kolorowe, lekkie i doskonale dopasowane ubrania. Komfort i swoboda ruchów dla Ciebie!

Zwiększ tempo z linią

Energy+

logo
image

Wróć do formy bez ociągania się!

Letnia przerwa skończyła się dosłownie przed chwilą, a Ty już zaczynasz odczuwać podstawową potrzebę: chęć aktywnego spędzania czasu dzięki regularnym treningom (od 2 do 3 razy w tygodniu). Jakie zalety najlepiej Cię zmotywują? Styl, oddychalność, techniczne rozwiązania... Dlatego zaczynamy! Zwiększ swoje tempo z linią Energy+!

image

Oddychalność, styl,
techniczne rozwiązania

 • image

  odprowadzanie potu

 • image

  podtrzymywanie biustu NISKI POZIOM WSTRZĄSÓW

 • image

  Wentylacja

Strój Energy+ pozwoli aktywnie spędzić czas tym z Was, które nie lubią rezygnować ze swojego stylu. Podczas wysiłku zachowasz suchą skórę dzięki technicznym materiałom z efektem drugiej skóry, które zapewniają odprowadzanie wilgoci. Najlepsze rozwiązanie dla tych z Was, które chcą połączyć styl z wydajnością!

model

Zwiększ intensywność z linią

Energy Xtrem

logo
image

Dla Ciebie okres tuż po wakacjach to czas
wzmożonej aktywności!

Chcesz połączyć aktywność z codziennymi obowiązkami.. Jaki jest Twój program fitness? Intensywne tempo, energia, by mierzyć się z innymi lub samą sobą! Odkryj nasze wyposażenie dla najbardziej wymagających sportowców z linią Energy Xtrem.

image

Maksymalna oddychalność i
techniczne rozwiązania

 • image

  odprowadzanie potu

 • image

  podtrzymywanie biustu
  Umiarkowana i duża intensywność

 • image

  Wentylacja

Fitnessowi zapaleńcy znajdą tutaj coś dla siebie. Linia Energy Xtrem przeznaczona jest do intensywnych i regularnych treningów (3-4 razy w tygodniu). Charakteryzuje się lekkimi, oddychającymi, zaawansowanymi technicznie materiałami, bardzo płaskimi szwami i przewiewnymi strefami z siateczki. Nie ma nic lepszego do intensywnych ćwiczeń!

model